mortaza_max

چند سوال...

16 پست در این موضوع

با سلام.

دوستان من قصد دارم برای سایتم از ماژول پرداخت انلاین استفاده کنم مثلا بانک ملی پاسارگاد یا پای پال یا زرین پال

سوال اول از کدوم استفاده کنم؟

سوال دوم کدوم بهتره؟ و آسونتره؟

چطوری ازش استفاده کنم؟ یعنی باید از کجا کد بگیرم برای ست کردنشون؟

سوال بعدی برای اینکه سرعت سایت افزایش پیدا بکنه باید چیکار کنم؟ سایت من عکسهای زیادی داره و میخام سرعتش افزایش پیدا بکنه و کم نباشه . چه پلاگین و یا راههایی پیشنهاد میکنید؟

برای سئو سازی چه پلاگین یا افزونه هایی پیشنهاد میکنید؟

و همچنین برای امنیتش؟

میدونم سوالام زیاد ن و تو نت جواباشون موجودن. ولی میخام یه جواب کوتاه و مفید بدین. ... ممنون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز با توجه به قوانین سایت باید برای سوال یک تاپیک بزنید از مطرح کردن چند سوال در یک پست پرهیز نمایید

خب میخام جوابامو یگجا بگیرم اگه اشکالی داره چچند تا تایپیک بزنم؟

سلام

برای ایجاد فروش آنلاین تو سایتون باید

از طریق بانک که میخواد درگاه اون بانک داشته باشید اقدام کنید که یه سری مدارک میخواد که به همین سادگی ها نیست باید شرکت داشته باشید یا enamad

اگه زرین پال یا پی پال میخواد باشه که باید برید داخل سایت خودشون عضو شوید راهنمایی تون میکنن

عکس هارو تو فتوشاپ save for web کنید با ریزولیشن 72 بعد از پلاگین های gzip استفاده کنید تو سایتتون

افزونه سئو یکی بود که خیلی خوب بود تو انجمن منتشر شده سرچ کنید پیدا میکنید

در زمینه افزونه امنیتی rsfirewall هست خوبه اگه اورجینال باشه ولی به قول مهندس طالبی 95% امنیت سایت تضمین هست با این افزونه

برای اینکه بخام از بانک کد بگیرم باید حتما شرکت داشته باشم؟ شرکتم کجا بود آخه؟؟ من میخام کاربرام آنلان پرداخت کنند .. طریقه کار زرین پال یا پای پال چطوریه؟ فرایند ثبت نام و عملکرد و پرداخت و اینچیزا....

خب کدوم مطمئن تر و به صرفه تره؟ و امنیتش خوبه؟ پای لاین یا زرین پال؟

زرین پال قدیمی تره و اکثر کاربران با این واسط کار کردند و(من بشخصه مشکلی باهاش نداشتم ) و تنها مشکل کارمز د زیاد نسبت به دیگر واسط هاست

همون طور که آقا رضا گفتن زرین پال قدیمی تره

پس میشه گفت خیلی ها دیدن و یوزر ها بهش اعتماد دارن راحت خرید میکنن ولی درگاه های جدید زیاد هنوز معروف نشدن

من خودم به شخصه این درگاه های جدید میبینم خرید نمیکنم چه برسه به یه یوزر که با نت کم سرو کار داره

نظر شخصی من :

پی لاین چون نسبت به بقیه کارمزد کمتری می گیره - این مهمترین فاکتوره-

بله ...شما دربستر پی لاین هم اینکه میتونید یک درگاه مستقیم بدون نمایش اطلاعات واسط(پی لاین ) و رفتن به سایتش داشته باشید و هم اینکه این امکان رو به شما میده ک هم بدون کارمزد(واریز وجه پس از درخواست حداکثرساعت) و هم واریز آنی با کارمزد بسیار اندک .

اما زرین پال هم درگاه مستقیم نیمده به شما. هم بدون کارمزد پول رو به حسابتون منتقل نمیکنه و هم بدتر از همه اینکه برگشت هاشون به چند روز هم میرسه....(برای بنده چندبار اتفاق افتاد!)

موفق باشید وسربلند

بنظرتون خوب نیس از بانک ملت استفاده کنم؟؟؟ آیا باید برای اینکار حتما شرکت داشته باشم؟

دوست عزیز شما یه enamad.ir بگیری حله برو همین سایتی که گفتم بخون ببین چی میخواد بگیر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری