majidzm

سفارش طراحی سایت

3 پست در این موضوع

سفارش طراحی سایت

سلام

من مجید ظهیری هستم

درخواستی از شما دارم و اون اینکه باتوجه به مواردی که در زیر لیست میکنم هزینه طراحی سیستمه سایت مورد نظرمو برآورد و برام به نشانی ایمیلم ارسال کنید m_zm2006@yahoo.com

اگه سیستم مدیریت را جداگانه از پایه طراحی میکنید و یا از سیستم های مدیریت رایگان مانند جوملا یا دروپال استفاده میکنید هزینه نهایی را بصورت جداگانه به همراه توضیحاته فنی برام ارسال کنید

# سایته خبری با حدود 500 عنوان خبری(category) که هر روز تعدادی مقاله یا خبر(article) به هر کدام از مجموعه ها اضافه میشود .

# هر مجموعه بصورت مستقل مطالب زیر مجموعه خود را در چند لیست ستونی لیست می کند که شامل لیسته آخرین مطالب , پربازدید ترین مطالب و مطالب با بالاترینن امتیاز باشد. که این سه لیست بصورت ده تایی در ستون کناریه هر عنوان لیست و نمایش داده شود.

# در صفحه اصلیه هر مجموعه , مطالب زیر مجموعه آن به سه ترتیب در وسط صفحه لیست شود : 1_ آخرین مطالب 2_ بالاترین بازدید 3_ بالاترین امتیاز(به عنوان مثال اکثر گالری ها, تصاویر زیر مجموعه هر مجموعه را به این سه حالت دسته بندی و لیست میکنند )

# سیستم امتیاز گیری بصورت چند سواله جداگانه پنج ستاره باشد که میانگین جواب گرفته شده از هر پنج ستاره مربوطه به عنوان امتیاز نهایی اون مطلب(article) ثبت شود.

# مدیریت سایت بتواند به دو صورت امتیازهای نهایی مطالبه هر مجموعه را تغییر دهد:

1_ بصورت دستی (به عنوان مثال امتیاز مطلبی که عدد 3.78 گرفته را به 2.53 تغییر دهد)

2_ بصورت خودکار, که بصورت ضریب برای کاهش و یا افزایش امتیاز هر مطلب به ازائ گذشت هر ماه از تاریخ انتشار آن(به عنوان مثال مطلبی که امتیاز 3.78 را دارد به وسیله ضریبه ده درصدی که مدیر برای آن در نظر گرفته بعد از گذشت یک ماه از تاریخه انتشار آن مطلب به صورت خودکار به 3.40 تغییر کند و این روند با گذشت زمان ادامه دارد)

# در پایین هر مطلب سیستم نظر نویسی یا همان کامنت گذاری قرار گیرد که کاربران بتوانند به نظراته دیگر کاربرن امتیاز مثبت یا منفی بدهند .

# کاربر بتواند به دو صورت کامنت ها را بصورت انتخابی لیست کند و ببیند : آخرین نظرات ونظرات با بالاترین امتیاز.

# مدیر بتواند برای هر مجموعه بصورت جداگانه و مستقل بنرهای تبلیغاتی را مدیریت کند و آمار و محدودیت های جداگانه از تعداد بازدید یا کلیک و یا زمانه انتشار برای هر بنر داشته باشد.

# طراحی قالب یا ظاهر صفحات بصورت جداگانه بررسی خواهد شد

اگر ابهام یا سوالی هست مطرح بفرمایید تا بیشتر توضیح و بررسی شود.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی