mehdilord

پرشین پاتوق دات این به فروش میرسد

4 پست در این موضوع

www.persianpatogh.in

به فروش میرسد

این دامین با یک هاست لینوکس نا محدود به فروش میرسد

دارای چتروم با قالب اختصاصی با بیشتر امکانات

نصب شده نیوک 8.3

انجمن ,لینک باکس ,فروشگاه ,عشق سنج ,فال ,استخاره ,اپلود عکس ,اپلود فایل ,فتوشاپ انلاین ,اوتار ساز و...

و40 گیگ فیلم و موزیک و سریال

رتبه بسیار خوب در ایران و بهتر هم خواد شد

درامد زا در صورت درخواست هرگونه سایت ساز و ... نصب می شود

دامنه سایت تازگی یک سال را تمام نموده و تمدید شده است

قیمت پیشنهادی خود را به ایمیل

mehdinamani@yahoo.com

یا

09116986302

ارسال کنید

خدایی خودم ناراحتم دارم میفروشمش دشمن زیاد داره اسمش من هم دیگه حال حوصلشو هم نیست تا به یه رتبه ای میرسیم یه موردی پیش میاد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اره درگیرم با این صاحب هاست نیستش اصلا معلوم نیست کجا هست که حداقل اگه مشکلی هست بک اپ منو بده یه جا دیگه هاست بگیرم

خدا بخواد تا چند ساعت دیگه صفحه اول سایت هم درست میشه تمام بخ ها درست شده به جز صفحه اول که اونم به زودی حل میشود :128fs318181: