mrs.salari

ماژول supersized

12 پست در این موضوع

سلام من ماژول supersized نصب کردم اما تو سایتم نمیتونم عکسها رو ببینم تنظیماتش چطور باید باشه که پیش نمایش عکس ها رو بهم نشون بده؟؟؟؟؟؟ غیر از نصب افزونه و ایجاد به اژول جدید کار دیگه ای هم باید انجام بدم ؟؟؟؟؟ عکسها رو توی همون سایت خودم مسیر بدم یا از روی سیستم اصلی خودم هم میشه این کار رو کرد؟:auau:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید تصاویر رو سایت خودتون باشه البته اگه تو هاست هستین.

یک تصویر از بخش تنظیمات ماژول قرار دهید تا راهنمائی کنیم...

من دارم توی لوکال کار میکنم ، یعنی توی لوکال نمیتونم تصاویر و عکسای بکگراند رو ببینم ؟ خب میخوام یه پیش نمتیش از سایت رو ببینم ، میشه راهنمایی کنید ؟

اینکه گفتید تصاویر رو بذارم منطورتون چیه ؟ :21:

کدوم گزینه توی تنطیمات ماژول مهمه؟ من فکر میکنم فقط مسیر پوشه عکس رو اشتباه دام که اونم نمیدونم چطور باید بهش مسیر بدم و البته موقعیت ماژول رو هم شک دارم درست باشه :jan:

تا ماژول رو نبینم که نمیتونم راهنمائی کنم.... تصویر رو بزارین تا بگم... برین سایت سازنده ماژول بخونید ببینید گفته که چطور باید منتشر بشه یا نه ؟

[ATTACH=CONFIG]4017[/ATTACH]

البته نمیدونم درست به دستتون برسه یا نه لطفا چک کنید بگین

تصویر رو براتون میذارم اما گویا نمایش نمیده یتونید راهنمایی کنید؟؟؟

توی اون یکی تاپیک بهتون گفتم که مسیر تصاویر باید چطور باشه. مسیر تصویر باید طوری باشه که وقتی به آدرس اصلی سایت اضافش کردید و آدرس یکی از تصاویر رو به آخرش اضافه کردید تصویر براتون باز بشه. برای مثال مسیر تصویری داریم به این شکل:

domain.ir/images/bg/1.jpg

مسیر پوشه میشه : images/bg/

دقت کنید که مسیر درست باشه و درون پوشه خالی نباشه

توی لوکال هم تست کردم مشکلی نبوده

فکر میکنم چون یک اسلایدر تمام صفحه هست در همه ی موقعیت ها کار کنه ولی شما در بالاترین موقعیت قرار بدین(البته الویت با موقعیت absolute هست اگر داشته باشید)

حالت انتشار و صفحه های اختصاص داده شده هم چک کنید

درباره ی اون یکی مشکلتون(مشکل نصب و ارور xml) بار ها در انجمن مطرح شده.جستجو کنید اگر به نتیجه نرسیدید تاپیک جدید باز کنید

این موقعیت abslote روندارم کدوم موقعیتهای دیگه جواب میدن؟ چندتاشو امتحان کردم اما فایده نداشت حالت انتشار روی منتشر شده و صفحات اختصاص داده شده روی همه صفحات گذاشتم اما تغییری نداره :

تست کردم مثل اینکه فرق نداره دی چه موقعیتی باشه.

احتمالا مسیر پوشه رو اشتباه وارد کردین

وقت بخیر من همه تنظیمات رو انجام دادم مسیر پوشه تصاویر رو هم درست کردم اما بازم تو صفحه سایت عکسها رو نشون نمیده ایا لازمه موقعیت قالب رو با ماژول تنظیم کنم ؟ از قالب آسمان 2 و nicanian استفاده کردم

والا من دیگه نمیدونم چی بگم

نه موقعیت ها رو میبینم. نه مسیر تصاویر . نه تنظیمات اعمال شد

هیچ ... :37:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری