omid

گرافیک کامپیوتر

13 پست در این موضوع

ببخشید گرافیک کامپیوتر من 1 است رم 2 و هر بازی رو راهت میکشه.

آلان یه مشکلی پیش امده که بازی هارو نمیکشه مثل اینه که گرافیک 258 است.

من اخرین ورژن گرافیکم نصب کردم.

وقتی مثلا وقتی pes 2012 رو بازی میکنم بازی رو نمی کشه (تصویر مکسی داره میگیره ول میکنه )

- مشکل از بازی نیست چون قبلن بازی میکردم و خوب کار میکرد

- ویندوزم عوض کردم درست نشده

میشه بقید مشکل اش چیه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من ویندوز 7 و ویستا کار می کردم بعد یه مدت بازی ها به این شکل در میومدن کند میشدن اما در xp این مشکل رو نداشتم بعد یه مدت باز به همین شکل شد که با عوض کردن ویندوز هم درست نمیشد بعد مادربورد سوخت!هیچ کسم نفهمید چرا چی شد... .

گرافیک شما 256 واقعی هست .

اما تا 1 گیگابایت share میکنه .

یعنی از رم کم میکنه به گرافیک اضافه میکنه .

برای این کار 2 روش وجود داره یکی نرم افزاری هست .که پس از نصب نرم افزار کارت گرافیک تنظیمات مربوطه را انجام میدی.

و روش دوم اینه که از طریق بایوس انجام میشه .و تنظیمات را باید از طریق بایوس انجام بدی.

معمولا در لب تاپ ها از طریق بایوس این کار انجام میشه.

موفق پایدار

گرافیک من nvidia version 295.73 .

و GeForce 9500 GT است.

و اینم بقم که من از 7 روز 7 یک روزه شو کامپوتر رو خاموش مییکنم.

به علت اپلود و دانلود.

لطفا کمک کنید.

از چه ویندوزی استفاده میکنی.

اگر از 7 استفاده میکنی .روی دسکتاپ راست کلیک کن .بعد گزینه screen resolution را انتخاب کن

در صفحه باز شده روی گزینه advanced setting کلیک کن.

در صفحه باز شده .تب اول adapter هست .از این صفحه یک عکس بگیر و اینجا قرار بده تا بررسی کنم.

در ضمن 2 تا تب باید با ارم شرکت nvidia هم موجود باشه .که مربوط میشه به بحث 3d .

اگر اون تا تب نبود که مشکل همونه .اگر اون دو تا تب با ارم nvidia بود که عکس را اپلود کن.(البته ممکنه در ورژن های جدید تر 1 تب با ارم nvidia باشه . در هر صورت یک تب 3d باید باشه)

برام عکس را بزار تا بهت بگم.

موفق پایدار

خوب گرافیک را کامل نصب نکردی. شما فقط درایور گرافیک را نصب کردی .

بحث مربوط به 3d نصب نشده .که باید بصورت دستی نصب کنی .سی دی را بزار . وداخل اتوران به غیر از درایور هر چی هست را نصب کن.

شما میتونید توسط تنظیمات در بخش بایوس گرافیک را 1791 هم بالا ببرید .در این مورد از یک فرد با تجربه کمک بگیرید .

اینم یک نمونه عکس به تب پنجم که عکس ارم nvidia هست دقت کن .شما باید یک همچینی چیزی در اونجا داشته باشی .

موفق پایدار

چطوری من نصب کنم چون چیزی به نام سی دی گرافیک ندارم. انداختم دور.

میشه بیشتر توضیح بدید.ممنون.

خوب برو به سایت nvidia و در بخش پشتیبانی یا در بخش درایور ها بگرد دنبال مدل گرافیک خودت بعد .اگر رایگان باشه میتونی دانلود کنی. و نصب کنی .این یک راه

راه دوم - برو بگرد از سایت های دانلود درایور کامل مدل گرافیک خودت را پیدا کن و دانلود کن .

راه سوم .توسط یکی از نرم افزار های جستجو درایور فایل های مربوط به این کارت گرافیک را پیدا کنی . (البته یک مشکلی که هست اکثرا این نرم افزارهای جستجو درایور پولی هستن و نسخه های کرکشون زیاد کارایی ندارند.)

راه چهارم .از طریق device manager ببینی از قسمت کارت گرافیک چیزی مونده که نصب نشده باشه .و روش کلیک کنی تا از طریق اینترنت خودش پیدا کنه و نصب کنه .(البته این راه پیشنهاد نمیشه .چون اگر درایور پولی باشه .سایت سازنده برات یه ویروس میفرسته)

راه پنجم اینه که فردا بری ی کارت گرافیک نو بخری و حالشو ببری.

راه ششم هم اینه که دیگه بزرگ شدی و بازی کردن را ترک کن .

جمله اخر را بدل نگیر

موفق پایدار

برا این که بازی فوتبال میکنم خیلی ادم پورو هستن که خیلی خودشونو میگیرن برا تمرین بازی میکنم.:13:

من روش ششم رو دوست ندارم من که می گم آدم 50 ساله هم بشه بازی کردن حال خاص خودش رو دارم :thanks:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری