ezabadi

هک شدن سایت

6 پست در این موضوع

با سلام

ببخشین سایت من هک شده ووقتی صفحه اصلی سایت رو باز میکنم یه چیز نا مربوط میاد ولی قسمت مدیریت سایت باز میشه میخواستم ببینم چه جوری باید سایتم رو درستش کنم

اینم ادرسش

Hacked By Cihad Ordusu

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

قالب خودتون رو دوباره آپلود کنید تو پوشه قالب ها

روت سایتتون رو هم نگاه کنید اگه فایل index.html هست پاک کنید

البته این راه حل موقته قطعا بازم هک میشید!

به هاستینگ بگو بک اپ سایت را برات رستور کنه.

فقط بعدش یک فکر برای امنیت بکن

قالب خودتون رو دوباره آپلود کنید تو پوشه قالب ها

روت سایتتون رو هم نگاه کنید اگه فایل index.html هست پاک کنید

البته این راه حل موقته قطعا بازم هک میشید!

سلام

ما هم باید این فایل رو حذف کنیم . آیا به امنیت سایت صدمه میزنه این فایل یا من بد فهمیدم ؟

سلام

ما هم باید این فایل رو حذف کنیم . آیا به امنیت سایت صدمه میزنه این فایل یا من بد فهمیدم ؟

فایل index.html یا index.htm به امنیت صدمه نمیزنند. مهندس طالبی گفتند اون رو پاک کنند چون اکثر هکرها (یعنی همشون) فایل های html در روت هاست قرار میدن تا اسمشون به نمایش در بیاد و کاربر بفهمه که سایت هک شده(دیگه سایت درست کار نمیکنه)

اما فکر نمیکنم شما فایل index.html داشته باشید.چون این فایل اولویتش از index.php بالاتره و هنگام نوشتن آدرس سایت و رفتن به سایت مرورگر فایل index.html رو باز میکنه در صورتی که فایلی که مرورگر برای اجرای جوملا باید باز کنه index.php هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری