elyar

عدم نمایش زیر مجموعه ها

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

من از جوملا 2.5 در سایتم استفاده می کنم و بک بخش درست کردم به اسم اخبار

و دو تا زیر مجموعه اخبار داخلی و خارجی

حالا می خوام یک منو ایجاد کنم به اسم اخبار به صورتی که وقتی کاربر روش کلیک میکنه اخبار داخلی و خارجی پشت سر هم بصورت بلاگ نمایش دراد

در واقع می خوام مطالب زیر مجموعه هام در مجموعه مادر به نمایش دراد

اما هر کاری میکنم نمیشه

لطفاً کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

من هم مانند این دوستمون همچین مشکلی رو دارم.

مجموعه هایی که سایت موردنظر داره دارای 3 سطح است که مطالب عموما در آخرین سطح یعنی مجموعه فرزند سطح سوم قرار میگیره.اما وقتی با منو بصورت لیست فراخوانی میکنم میخام که حداقل مجموعه هایی که مطالب دارند رو نمایش بده.یا در کنار لیست مطالب ، مجموعه های فرزند اون مجموعه نیز هم نمایش داده شود.

سلام دوستان

من از جوملا 2.5 در سایتم استفاده می کنم و بک بخش درست کردم به اسم اخبار

و دو تا زیر مجموعه اخبار داخلی و خارجی

حالا می خوام یک منو ایجاد کنم به اسم اخبار به صورتی که وقتی کاربر روش کلیک میکنه اخبار داخلی و خارجی پشت سر هم بصورت بلاگ نمایش دراد

در واقع می خوام مطالب زیر مجموعه هام در مجموعه مادر به نمایش دراد

اما هر کاری میکنم نمیشه

لطفاً کمک کنید

درود

این روش هم تست کنید :

شما ابتدا یه مجموعه بسازید به اسم اخبار - بعد 2 تا مجموعه بسازید به اسم اخبار خارجی و اخبر داخلی و موقع ساخت هر دوی این مجموعه ها والد رو مجموعه اخبار قرار بدید .

در آخر هم منویی که میسازید نوعش رو مجموعه اولی که ساختید یعنی اخبار انتخاب کنید .

موفق باشید

با سلام

دوست عزیر من هم کاملا به همین شکل عمل کردم ولی نوع منو ها به صورت فهرستی است.

آدرس سایت مورد نظر صفحه نخست - گسترش کشت :مبتکر آبیاری زیر سطحی است که شما نیز میتوانید منظور مرا بهتر درک کنید.من میخواهم وقتی بصورت فهرستی فراخوانی میکنم علاوه بر محتوای مستقیم مجموعه،محتوای مجموعه های زیرین ویا لینک مجموعه های زیرین نیز نمایش داده شود.

با تشکر منتظر پاسختون هستم

شما یک منو از نوع بلاگ مجموعه درست کنید و تو تنظیماتش تو قسمت انتخابهای طرح بلاگ شامل زیرمجموعه ها را بر روی همه قرار بدید. که به صورت زیر میشه

اخبار

ممنون از پاسختون.

پس فقط در حالت بلاگی میشه زیرمجموعه ها رو دید و در حالت فهرستی زیرمجموعه ها نمایش داده نخواهد شد.

باز هم از پاسختون متشکرم.

سلام

داشتم تو نت میگشتم که دوباره این مطلب رو دیدم خواستم جواب نهایی رو برای دوستانی که تو نت دنبال نتیجه اند بگذارم.

دوستان من برای اینکه در حالت منوی فهرستی هم وقتی کلیک میفرمایید لیست مطالب فرزندان مجموعه نمایش داده شود تنظیم مورد نظر رو پیدا کردم.

یک مثال رو برای دوستان طرح میکنم و بعد راه حل رو میزارم تا دقیقا مفهوم باشه:

یک مجموعه نامش "اخبار" و این مجموعه دارای چند مجموعه فرزند مانند:"اخبار ورزشی" ، "اخبار سیاسی" و "اخبار اقتصادی" و... است.

شما منویی میسازید با نام اخبار و نوع آنرا فهرستی(در بعضی نسخه های ترجمه بنام لیستی است) قرار میدهید.حال برای این منو هم منوهای فرزندی با نام فرزندانش که انها نیز فهرستی هستند ایجاد میکنید.

بصورت پیشفرض وقتی شما روی منوی اخبار کلیک میکنید عناوین مطالب فرزندان به نمایش در نخواهد آمد.

حال راه حل:

1-در بخش محتوا به قسمت مدیریت مطالب بروید.

2-در گوشه بالا سمت چپ بر روی گزینه انتخابها(دربعضی نسخه ها تنظیمات)کلیک فرمایید.

3-در 2 سربرگ مجموعه و مجموعه ها گزینه*ی سطوح زیر مجموعه ها را بر روی همه قرار دهید.

4-در سربرگ بلاگ یا طرح بندی مطالب ویژه نیز که از همه مهم تر است گزینه شامل زیرمجموعه ها را روی همه تنظیم فرمایید.

کار تمام است.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری