vahid_d_010101

اکسپورت کردن فایل sql در WampServer

15 پست در این موضوع

با سلام من فایل sql که با WampServer اکسپورت میکنم با ورژن 5.3.9 ذخیره میشه ولی میخوام با ورژن 3.4.9 ذخیره بشه

چون من دارم یه جوملا را که کلی ماژول و کامپوننت نصب کردم را میخوام براش یه نصب کننده درست کنم که وقتی فایل sql را اکسپورت میکنم و میزارم داخل فایل نصبی جوملا وقتی میخوام جوملا را نصب کنم این ارور را میده

برخی از خطاهای رخ داده زمان جمع شدن دیتابیس: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-- phpMyAdmin SQL Dump -- version 3.4.9 -- phpMyAdmin -- -- Ho' at line 1 SQL=-- phpMyAdmin SQL Dump -- version 3.4.9 -- phpMyAdmin -- -- Host: localhost -- Generation Time: Jul 06, 2013 at 08:56 PM -- Server version: 5.5.20 -- PHP Version: 5.3.9 SET SQL_MODE="NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO"

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چرا اخه همین کار را میکنم ولی این ارور بالا میده

الان موندم چه کار کنم

Duplicate entry '700-2.5.8' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO yt2k7_schemas (`extension_id`,`version_id`) VALUES (700, '2.5.8')

الان این ارور را میده

مشکل قبلیش را میگید چی بود ؟

اووووو یادم رفت اونو درست کنم ...

اینو دانلود کن:

joomla دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

همیشه خروجی میگیری یک سری خطوط از ابتدای فایل باید حذف بشه که اضافه است .. یعنی از نخستین خط تا ابتدای اولین drop

insert مربوط به جداول زیر هم باید حذف کنی:

#__users
#__session
#__schemas

در انتهای فایل هم 3 خط اضافه وجود داره که اونها رو هم باید حذف کنید

این موارد رو من در فایل جدید انجام دادم اگر با فایل خودت مقایسه کنید متوجه میشید

کد:

#__users

#__session

#__schemas

این تکه را متوجه نشدم

اقا من روی یکی دیگه فایل همین کار ها را انجام دادم به جز اون موردی که گفتم نفهمیدم الان این ارور را میده ؟

برخی از خطاهای رخ داده زمان جمع شدن دیتابیس: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' DROP TABLE IF EXISTS `d0stg_assets`' at line 1 SQL= DROP TABLE IF EXISTS `d0stg_assets`

کد:

#__users

#__session

#__schemas

این تکه را متوجه نشدم

توی فایلتون دنبال دستور insert بگردید و جاهایی که به اون سه تا جدول مقادیر وارد میکنه از فایلتون حذف کنید

من دوتا فایل را با برنامه باز کردم وشبیه به اونی که شما داده بودید درستش کردم

مال شما درست کار میکنه ولی فایلی که من درست کردم این ارور را میده تمام کار هایی را هم که گفتید انجام دادم

برخی از خطاهای رخ داده زمان جمع شدن دیتابیس: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'DROP TABLE IF EXISTS `msa1o_assets`' at line 1 SQL=DROP TABLE IF EXISTS `msa1o_assets`

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری