PareKhat

برآورد هزینه همکاری و نیاز به یک متخصص در مبحث طراحی سایت و پلاگین ها

7 پست در این موضوع

دوستان عزیز سلام.

خیلی خرسند هستم از این که چنین توفیقی رو بدست آوردم و وارد این انجمن شدم.

میخواستم بدونم برای طراحی یک سایت تحلیلی،خبری و سیاسی به بهترین شکل ممکن و با تمامی پلاگین ها چقدر باید هزینه کنم؟ ممکن هست بتونم با همین وضعیت دانشجویم از پس هزینه ها بر بیام؟

دوستان شاید به من بخندن ولی من تازه با جوملا آشنا شدم و هیچ اطلاعاتی در مورد اون ندارم،البته با خوندن کتاب ارزشمند این انجمن یه آشنایی حداقلی پیدا کردم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست گرامی. ضمن خوش آمد گویی به شما. بسته های نصبی خبری آماده هست. که کارتو خیلی راحت میکنه. می تونی از اونا استفاده کنی. یه سرچ بزن

پایدار باشید

سلام.ممنونم.خیلی لطف کردین پاسخ دادین.

بسته های جوملا؟

بله. بسته های نصبی کامل و خوبی هست که کارتونو راه میندازه

خیلی لطف کردین پاسخ دادین.

میشه ازتون خواهش کنم چنتا از دوستان منصف و حرفه ای رو جهت پروژه های پرتالی برای همکاری به بنده معرفی کنین؟

باسلام

دوست عزیزم بسته های نصبی یا Quick Start بسته هایی هستند شامل جوملا+افزونه های مورد نیاز مثلا وب سایت خبری + قالب سایت خبری برخی از این بسته ها هم بصورت رایگان منتشر شده اند

میتونید یکی از اون ها رو مورد استفاده قرار بدید ضمنا توضحیاتی رو هم در پیام خصوصی براتون ارسال کردم

موفق باشید

باسلام

دوست عزیزم بسته های نصبی یا Quick Start بسته هایی هستند شامل جوملا+افزونه های مورد نیاز مثلا وب سایت خبری + قالب سایت خبری برخی از این بسته ها هم بصورت رایگان منتشر شده اند

میتونید یکی از اون ها رو مورد استفاده قرار بدید ضمنا توضحیاتی رو هم در پیام خصوصی براتون ارسال کردم

موفق باشید

ممنونم قربان پاسخ دادم.