hadi2

راه اندازی وب سایت پزشکی

8 پست در این موضوع

سلام دوستان در نظر دارم ساتی مشابه سایت ذیل ایجاد ایا امکان چنین سایتی با همین امکانات با جوملا امکان دارد؟

هزینه ... و روش کار رو اعلام کنید:

پزشک آنلاین - بزرگترین شبکه اطلاع رسانی و مشاوره پزشکی به زبان فارسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله میتوان به راحتی وبسایتی شبیه این سایت را ایجاد نمود

آیا این سایت امکانات خاصی برای کاربران دارد که شما را جذب کرده ؟؟؟؟

من به این نیاز دارم کاربران فقط بتونند مقاله ارسال کنند و جوابب سوالات رو بدهند و بازدید کنندگان هم بتونند بعد ثبت نام در بخش اصلی سایت بتونند در سایت های هر کدوم از پزشک هاسوال و یا نظر ارسال کنند!!!!

قالب سایت اصلی و سایت پزشکان تقریبا شبیه اما امکاناتی ریزه داره (تعدا مقالات و.... به صورت اتوماته این چگونه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خودمم جوملا کارم و می تونم سایت رو ایجاد کنم اما واسه بخش هر پزشک بهترین راه حل چیه واسه هر پزشک 1 جوملا نصب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 1 پیج بش اختصاص بدم و ...؟؟؟؟؟؟

دوست من :

اگه خودتون بلدید این سایت طراحیش کنید ............... چرا دوستان محترم رو در اینجا از کار و زندگی می اندازید ................... اینجا قسمت بازارچه انجمن هستش نه قسمت سوال پرسی .................

و خواهشا وقت دوستان محترم را نگیرید . مدیریت سایت شریف . مهندس شریفی

دوستان خواهشا قبل از پست زدن بیشتر دقت کنید. سایتی مثل pezeshkonline.ir را با 200 تومن می تونید طراحی کنید؟

مدیریت این سایت فکر نکنم حاضر باشه با 2 تا صفر اضافی هم همچین سایتی را به شما تحویل نمی ده.

مثلا نمونه ویژگی ها: منتشر شدن مطالب همزمان در سایت پزشک و سایت پزشک انلاین هست. (اطلاعات با فید گرفته نمی شه )، امار گیری، پنل مدیریت ، ...

ممنون مجید جان

دوستان به امکانات سایت دقت کنید من دقیقا اون سایت رو اگر بخوام با ظاهر بهتر و امکانات بهتر مدت زمان و هزینه رو اعلام کنند!

خودمم جوملا کارم اما با سبک اینگونه کار آشنایی ندارم که چطور میشه اطلاعات رو درهمه جا های مختلف ارسال و دریافت و استفاده کرد!!!!