sara224

مشکل عجیب در ورود به بخش مدیریت سایت جوملا 2.5

14 پست در این موضوع

سلام

دوستان من به یه مشکل عجیب و اساسی در سایتم برخوردم.. اول اینکه از قسمت مدیریت سایت که می خوام وارد شم نام کاربری و رمز عبورو که میزنم هیچی نمی یاره و در واقع دوباره همون صفحه ورود نام کاربری و رمز عبور لود می شه..در واقع من نمی تونم به سایتم لاگین کنم..

دوم اینکه در phpmyadmin دیتابیسم با کمال تعجب خالیه و هیچ table نداره !!!!!!!!

ولی خود سایتم قشنگ بالا می یاد و همه مطالب داخلش هم فعاله و همه لینکها رو می یاره.

من فقط با لاگین به مدیریت سایت مشکل دارم.

لطفا کمکم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مگه میشه db شما جدول نداشته باشید احتمالا مسیر - db- را اشتباه نمی روید؟

نه مسیر رو درست میرم.. تو phpmyadmin فقط اسم اون دیتابیسم هست و داخلش هیچی نیست..

من هم احتمال می دم پلاگین مربوط به یوسر غیرفعال شده دوست عزیز

حالا چطوری فعالش کنم ؟!!

نه مسیر رو درست میرم.. تو phpmyadmin فقط اسم اون دیتابیسم هست و داخلش هیچی نیست..

من هم احتمال می دم پلاگین مربوط به یوسر غیرفعال شده دوست عزیز

حالا چطوری فعالش کنم ؟!!

اگه رو لوکال هستید مشکل از کش شماست. کش را خالی کنید و دوباره وارد دیتابیس بشید و جداول را بررسی کنید

بدون دیتابیس که سایت کار نمیکنه باید دیتابیس باشه تا اطلاعات ازش فراخونی بشه

سایتتون رو خوب بررسی کنید یه تیکت هم به هاستینگتون بزنید

بله کار می کنه.. تیکت هم قبلا زدم نتیجه نگرفتم .. بهر حال ممنون که وقتتونو در اختیارم گذاشتید.. مثل اینکه این مشکل من جدید و عجیبه واقعا طوری که کسی باورش نمی شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

معمولا این مشکلات مربوط به هاست و سرویس دهنده شماست که باید با اونا تماس بگیرید

در مورد لاگین شدنتون من حدس میزنم IP شما بلاک میشه. چون قبلا واسه خودم پیش اومده بود که از یک سرویس دهنده واقعا مسخره هاست گرفته بودم و هر دو روز یکبار همین بساط رو داشتم که لاگین میکردم وارد نمیشد و صفحه مجدد رفرش میشد و باید IP من رو از بلاک در میاوردن و البته بازم فرداش همین حالت بود. بررسی بفرمایید که آیا IP شما بلاک نشده باشه و اگر اینطور بود از سرویس دهنده خود بخواهید IP رو باز کنند و اگر تکرار شد توصیه اکید من اینه که سرویس دهنده خودتون رو عوض کنید

در مورد دیتابیشتون هم که جداول نمایش داده نمیشه به همین دلیله که اگه مشکل حل بشه phpadmin به درستی نمایش میده. دست به چیزی نزنید چون جداولتون پاک نشده(تاییدش همین که سایتتون بدون مشکل بالا میاد) فقط بخاطر این مشکل phpadmin نمایش نمیده

ارسال شده در (ویرایش شده)

معمولا این مشکلات مربوط به هاست و سرویس دهنده شماست که باید با اونا تماس بگیرید

در مورد لاگین شدنتون من حدس میزنم IP شما بلاک میشه. چون قبلا واسه خودم پیش اومده بود که از یک سرویس دهنده واقعا مسخره هاست گرفته بودم و هر دو روز یکبار همین بساط رو داشتم که لاگین میکردم وارد نمیشد و صفحه مجدد رفرش میشد و باید IP من رو از بلاک در میاوردن و البته بازم فرداش همین حالت بود. بررسی بفرمایید که آیا IP شما بلاک نشده باشه و اگر اینطور بود از سرویس دهنده خود بخواهید IP رو باز کنند و اگر تکرار شد توصیه اکید من اینه که سرویس دهنده خودتون رو عوض کنید

در مورد دیتابیشتون هم که جداول نمایش داده نمیشه به همین دلیله که اگه مشکل حل بشه phpadmin به درستی نمایش میده. دست به چیزی نزنید چون جداولتون پاک نشده(تاییدش همین که سایتتون بدون مشکل بالا میاد) فقط بخاطر این مشکل phpadmin نمایش نمیده

ممنون که بالاخره یکی پیدا شد که حرفمو باور کرد.. سپاس بیکران... به هاست این فرمایش شما رو اطلاع دادم اما می گفت نه بلاک نشده..

ویرایش شده در توسط sara224

راسش توی دنیای کامپوتر هر اتفاقی امکان داره بیفته. هرچی بیشتر فعالیت کنی بیشتر با اتفاقات جور واجور روبرو میشی

این اتفاق هم قبلا واسه من افتاده بود و دقیقا درک میکنم حالتون رو چون اون روزا منم گیچ و داغون بودم

هاستتون رو از کجا گرفتید؟

و در صورت امکان آدرس سایت رو بدید تا اگر بشه بررسی کنیم شاید مشکل برطرف بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری