magj

تجاری:درخواست پلاگین پرداخت بانک ملت و یا پاسارگاد برای Breezing Forms به صورت کد باز

2 پست در این موضوع

با سلام

من اشتراک نسخه حرفه ای BreezingForms -1.8.3 رو از سایت اصلی خریدم و میخوام که به درگاه بانک های ملت و یا پاسارگاد برای پرداخت وصل بشه.

دوستان هزینه و زمان مورد نیاز رو اعلام بفرمایند

، ضمنا حتما میخوام که کدش کاملا باز باشه وگرنه مناسب استفاده هیچ شخص و یا شرکت نیست

من به شدت برای رعایت مسائل قانونی و حقوق مولف ارزش قایل هستم ولی کد کردن ماژول پرداخت از نظر امنیتی -حتی اگر نویسنده کد بسیار هم معتبر و قابل اطمینان باشه که قطعا در این سایت اینطور هست - کار خوبی نیست

ضمنا در صورت موافقت نویسنده آن را به صورت رایگان و با لایسنس GPL و یا GPL Commercial منتشر کنیم

حاضر به پرداخت هزینه برای پلاگین های مشابه که برای RSForm نوشته شده باشند -که در سایت هم موجوده و رایگان هست - در صورتی که کد باز باشند - هم هستم

در صورتی که در فروم مناسب ارسال نکرده ام عذر میخوام چون یه چند دقیقه ای دنبال فروم مخصوص درخواست گشتم و به دلیل تنبلی :auau: به جستجو ادامه ندادم

با تشکر و احترام

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دوست عزیز هر پلاگین برای این دو افزونه 70 هزار تومان کد بسته هست و 220 تومان کد باز هست

اگر خواستید پیام بدید