mostafa_042

مشکل با افزونه dj image slider

6 پست در این موضوع

سلام

دو تا مجموعه در داخل این افزونه برای مطالب سایتم درست کردم ، حالا می خوام بدونم چطور می تونم آدرس این مجموعه ها رو پیدا کنم تا به عنوان لینک آرشیو ازشون استفاده کنم؟

ممنون میشم زاهنماییم کنید!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا سوالتون واضح توضیح بدید ..

1- شما در کامپوننت مربوطه اومدید و دو مجموعه با عکس و مطالب مشخص ایجاد کردید .

2 - آیا در بخش ماژول ها ماژول مربوط به این افزونه را نصب کردید یا خیر ؟؟ چون این کامپوننت همراه ماژولش فعال میشود/

3- اگر جواب مثبت هستش آیا تنظیمات مربوطه رو انجام دادید که اسلایدر از کدام مجموعه بخونه یا نه ؟؟؟

4- حتما در تنظمیات اولیه Slider source را بروی Component قرار دهید تا از کامپوننت فراخوانی بشود .

من با نحوه ی راه اندازی اسلایدر مشکلی ندارم ، اسلایدر روی سایت کار می کنه، تنظیمات هم درسته.

من فقط می خوام آدرس لینک مجموعه ها رو بدست بیارم ، که وقتی روی لینک کلیک می کنم ، از اون به عنوان آرشیو مجموعه هام استفاده کنم ،

نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه

تا اونجا که می دونم این اسلایدر فقط از کامپوننت خودش مطالب و تصاویر فراخوانی میکند . برای این که بخواهید مطالب و مجموعه از مطالبتون داخل اسلایدر نمایش بدید بهتر از اسلایدر های دیگه استفاده کنید .

Articles Display - Joomla! Extensions Directory

سلام دوست عزیز

این کامپوننت فقط برای استفاده به عنوان اسلایدر هستش.

اگر اشتباه نکنم شما یک کامپوننت گالری تصاویر نیاز دارین، که میونید از کامپوننت phoca gallery استفاده کنید.

اینجا دمو و لینک دانلود قابل مشاهده است:Download

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری