moslem_f

Redirecting to previous page after login | تغییر مسیر به صفحه قبلی بعد از ورود به سیس

4 پست در این موضوع

سلام عرض ادب و خسته نباشید و آرزوی قبولی نماز و روزهای دوستان و مدیران گرامی میرم سر اصل مطلب انگلیسی و فارسی زیاد سرچ کردم متاسفانه به علت ضعیف بودن زبان به نتیجه ای که می خواستم نرسیدم در مورد فارسی هم در همین جا و انجمن های مختلف سرچ کردم و به علت پیدا نکردن کلمه کلیدی مناسب باز هم به نتیجه نرسیدم پس بر این شدم تا در این جا مطرح کنم و از دوستان عزیز کمک بگیرم بیشتر به توضیح می پردازم ؛

یک php file دارم به اسم categorymanagement.php که داخل این page از session استفاده کردم که اگر user من login کرده بود و برای دسترسی به این page roll 1 داشت بتونه page رو مشاهده کنه ! که از قرار کد زیر هست ؛

if(!isset($_SESSION['userid']) or ($_SESSION['roll'] != 1 )) die('اجازه دسترسی به این قسمت را ندارید');

حالا سوال اینه که می خوام زمانی که user و یا کسی که چه به صورت حدسی و یا به هر نوعی میدونست که من یک page دارم به اسم categorymanagement.php و خواست این برگه رو در url باز کنه به خودی خود به page login.php redirect بشه و بعد از این که login کرد و اگر سطح دسترسی داشت برای استفاده از اون page بتونه به اون page که در خواست کرده بوده مجدد redirect بشه ((مثل وردپرس)) ادامه توضیحات در خطوط بعد

اگر این برگه رو از وردپرس در خواست کنی

http://www.site.ir/wp-admin/

سریع شما رو به این برگه می فرسته

http://www.site.ir/wp-login.php?redirect_to=http://www.site.ir/wp-admin/&reauth=1

و بعد از login شدن دوباره به صفحه زیر می فرسته

http://www.site.ir/wp-admin/

که من کد های وردپرس رو هم نگاه کردم ولی متوجه نشدم این امکان رو چه طوری پیاده سازی کردن !

ادامه توضیحات

اگر هم دسترسی رو نداشت و به قولی session ست نشده بود و حتی با ست شدن سشن اگر session rool با 1 برابر نبود پیغامی مبنی بر اینکه شما دسترسی لازم را ندارید چاپ بشه و از اجرای ادامه برنامه جلوگیری بشه ممنونم با تشکر.

ارادتمند : مسلم فلاح نیت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما میتوانید از کامپوننت زیر استفاده کنید.

خصوصیات کلیدی کامپوننت: Redirect users on login & logout & opening site

جهت استفاده بر روی جوملا 2.5 و 3.0 دانلود

جهت استفاده بر روی جوملا 1.5 دانلود

دوست عزیز من در انجمن برنامه نویسی اون هم به زبان php سوال کردم در ضمن من از کسانی هستم که بسته آموزشی php استاد طالبی رو خریدم طبق فرمودهای ایشون در فیلم های آموزشی هر گونه سوالی مربوط به php رو میتونم در این قسمت مطرح کنم و امید وارم به جواب سوالم برسم با تشکر.

ارادتمند : مسلم فلاح نیت

ارسال شده در (ویرایش شده)

شما از این کد استفاده کنید.

$redirect_url = JURI::getInstance()->toString(); //this JURI::getInstance()->toString() gives site url. You can replace it with any of your required url like registration page.
   $user  = & JFactory::getUser();
   If ( $user->id ) {  //if user is logged in
       //do something
   }  else  {
       $redirect_url  =  str_replace('&','&', $redirect_url); // get rid of any ampersands
       $redirect_url  =  JRoute::_($redirect_url);
       $redirect_url  =  str_replace('&','&', $redirect_url); // get rid of any ampersands again
       $app  = & JFactory::getApplication();
       $app->redirect($redirect_url); //redirect
   }

و یا از این کد :

$isGuest = JFactory::getUser()->guest;

If ($isGuest) { //if NOT user logged in
$redirectUrl = JRoute::_("index.php?option=com_users&view=login");
$app = & JFactory::getApplication();
$app->redirect($redirectUrl);
die();
}

پیوست

ویرایش شده در توسط silver

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری