azita_g20

مشکل عجیب ولی جالب عکس های سایتم!

7 پست در این موضوع

سلام

یه مشکل عجیب بر خوردم اینکه هر ماژول گالری میزارم در سایتم در هر موقعیتی فقط یدونه عکس از اون گالری رو نمایش میده

باقیشو خالی میزاره !!!!!!!!!

الان من از ماژول Wave Gallery استفاده کردم نمونه روی سایت فعال هست سایت من : www.pishvazestan.ir

لطفا ببینید از سه تا عکس موجود یکی رو فقط نشون میده!

منتظرمممممم:auizz3ffy9vla57584x:thanks::thanks::28::28::13::13::13::13::13::13:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

این ماژول آدرس عکس نمیگیره!

آدرس مطلب میگیره و عکس های اون مطلب رو نشون میده

الان عکس مطلب اول رو نشون میده

ولی عکس مطلب دومی رو نمیاره!

[kotak]:oom::oom::oom::oom:

یه نکته دیگه الان دیدم اینه مثلا اولی مطلب شکل گل بود باقی عکسا رو نمیاورد ، اون مطلب رو حذف کردم الان عکس مطلب دومی رو میاره باقی رو نمیاره

دقیقا انگار فقط یه عکس نمایش میده باقی رو نمیزاره!

مشکل از چی هست؟

دو تا قالب تست کردم این مشکل بود

مشکل ز قالب هست؟

لطفا بررسی کنید من الان حدودا 7 ساعت دارم روش کار میکنم [kotak]:oom::oom::oom::oom:

ویرایش شده در توسط azita_g20

یه نکته جالب دیگه اینکه من الان ماژول نمایش آمار الکسا رو فعال کردم اونم عکسش نمیاد

انگا یه چیزی شده که فقط یه عکس در سایت نمایش داده میشه!!!!!!!

لطفا یه نگاه بندازین :oom::oom::oom::oom:

من که هیچ مشکلی نمی بینم ! سه تا عکس قسمت بالا مشخصه و همچنین عکس مربوط به آلسکا و همچنین چند تا عکس دیگه " آخرین اهنگ کد پیشواز عید فطر 92 در ادامه مطلب... " و ....

gift

از جایی که مشکل داره عکس بزارید

فعلا رفع شده

من که هیچ مشکلی نمی بینم ! سه تا عکس قسمت بالا مشخصه و همچنین عکس مربوط به آلسکا و همچنین چند تا عکس دیگه " آخرین اهنگ کد پیشواز عید فطر 92 در ادامه مطلب... " و ....

gift

مشکل رو رفع کردم. تداخل دو ماژول بود:21::21:

:nasihat::nasihat:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری