sadeq11

مشکل با منوی قالب

8 پست در این موضوع

با سلام

از قالب حسین جان میخوام استفاده کنم اما یک مشکلی هست که منوی اصلی بر روی قالب به صورت پیشفرض جایگیری شده و نمیشه تغییرش بدم . در فایلهای CSS هم ردی از واژه منو نمیبینم تا بتونم تغییرش بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل شما با منو چی هست؟می خواین ظاهرش رو تغییر بدین یا رنگش یا سایزش؟؟

متوجه نشدم

مهندسین عزیز

بر روی این قالب منوی اصلی به صورت پیش فرض طراحی و جاگذاری شده ، وقتی به قسمت مدیریت ماژولها میرم همچین چیزی نیست تا بتونم موقعیتشو عوض کنم و حتی عدم انتشار منوی اصلی هم تاثیری نداره ، اگر ماژول منوی دیگه هم نصب کنم و اونو به منوی اصلی اختصاص بدم بازم منو قبلی پابرجاست!

خواستم از صفحات css اصلی قالب این بخشو پاک کنم که اصلا بخشی به نام منو اونجا وجود نداره!

لینک خود قالب رو هم براتون گذاشتم بالا که اگر بشه خودتون بررسی کنید

اولا لینک قالب را بگذارید - تو اون تاپیک لینک نداره

باید تو فایل های template.css و style.css دنبالش بگردید

اگه نام قالب را بهم بگید می تونم راهنمایی کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

1-ممکنه منو به صورت html توی قالب کار شده باشه و داینامیک نباشه. فایل index.php را بررسی کنید.

2- ممکنه از framework استفاده شده باشه که در این صورت باید از مدیریت قالب تغییرات را انجام بدید

ویرایش شده در توسط mmfallah

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری