amirparvaneh

کم شدن فضای هاست

10 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام.

یه هفته پیش که سایتم نصب بود 100 مگابایت پر شده بود اما بعدش دیدم 230 مگابایته.کلا همه رو حذف کردم دوباره نصب کردم

دوباره فضای هاستم به مرور زمان میره بالا.امروز ظهر 117 مگابایت بود اما الان 135 مگابایته بدون اینکه چیزی نصب کنم یا حذف کنم.

مشکل از چیه؟؟

زیاد شدن هاست = مفهوم ابهام برانگیزیه ، بهتر برای مقصود شما از "کم شدن فضای هاست" استفاده کنیم یا "زیاد شدن فضای اشغال شده"

ویرایش شده در توسط reza.sh
عنوان درست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همون طور که اقا رضا فرمودن احتمالا به خاطر فعال بودن افزونه امارگیر یا پشتیبان گیره

ولی یه چیزی که برای من توی یه هاست دایرکت ادمین پیش اومد و حجم هاست زیاد میشد و هرچی هم فایل ها و دیتا بیس رو چک می کردم چیزی اضافه نشده بود

بعدا فهمیدم توی دایرکت ادمین یه پوشه به اسم mail وجود داره که ایمیل هایی گروهی که ارسال می کردم یه نسخه اش اونجا ذخیره میشد که هر دفعه ایمیل گروهی می فرستادم کلی به حجم هاست سر این مورد اضافه می شد

نه هیچی نصب نکردم.تازه امروز صبح سایت رو آپلود کردم.ایمیل گروهی هم که هنوز هیچی.فقط یه پوشه هست به نام cli که هرموقع سایت رو آپلود میکنم میاد و نمیدونم برای چیه!!

[ATTACH=CONFIG]4326[/ATTACH]

من هم این مشکل رو دارم از 5 گیگ هاست 4.800 پر شده!!!در صورتی که کل اطلاعات 1 گیگ هستن هر چی هم میگردم چیزی پیدا نمیکنم.

معذلی شده:dadad4:

حالا نه یه بار نه دوبار هرموقع آپلود میکنم به دو روز نمیکشه زیاد میشه.؟؟؟؟؟؟؟؟:oom:

زیاد شدن هاست = مفهوم ابهام برانگیزیه ، بهتر برای مقصود شما از "کم شدن فضای هاست" استفاده کنیم یا "زیاد شدن فضای اشغال شده"

اشتباه لپی بود مهندس،به مدیر سرور پیام میدادم با این اشتباه شد.وقتی تاپیک ایجاد شد فهمیدم

پوشه ی لاگ جوملا را چک کن. احتمال می دم از ان باشه.

یک باز از سایت بک اپ بگیر بریز روی پی سی. چک کن ببین یک فایل حجیم پیدا می کنی.

اون فایل cli و cgi مربوط به ماژولهای لینوکسی هستش و مشکلی نداره

ممکنه ویروسی باشه که مداما در حال کپی اطلاعات باشه

البته این فقط یه حدش هستش دوست عزیز

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری