pari8002

عدم دسترسی به phpmyadmin در wamp

14 پست در این موضوع

سلام.

دوستان من ویندوز کامپیوترمو عوض کردم.دوباره wamp نصب کردم.قبلا هیچ مشکلی نداشتم ولی الان وقتی میخوام برم phpmyadmin ارور میده:

Forbidden

You don't have permission to access /phpmyadmin/ on this server.

مشکل از کجاست؟

باید چیکار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ومپ رو ریست کن و چک کن که سبز باشه.

در ضمن توصیه میشه از زمپ استفاده کن.توی هیچ ویندوزی مشکل نداره حتی 8

موفق باشی

ممنون دوست عزیز ریست کردم ولی هیچ تغییری نکرد.

از زمپ استفاده کن ، منم همه مشکلات ارور پی اچ پیم با زمپ حل شد :128fs318181:

وقتی سوال درباره ومپ هست چرا توصیه میکنید از زمپ استفاده کنن؟ این پاک کردن صورت مساله هست!!

مثل اینکه یکی بیاد بگه من ویرچومارتم خوب کار نمیکنه و خطا داره، ما بهش بگیم ای بابا اونو ول کن بیا از جوم شاپینگ استفاده کن!

ومپ در انجمن تاپیک اختصاصی داره به اون مراجعه کنید و سوال رو اونجا مطرح کنید من پاسخ میدم.

وقتی سوال درباره ومپ هست چرا توصیه میکنید از زمپ استفاده کنن؟ این پاک کردن صورت مساله هست!!

مثل اینکه یکی بیاد بگه من ویرچومارتم خوب کار نمیکنه و خطا داره، ما بهش بگیم ای بابا اونو ول کن بیا از جوم شاپینگ استفاده کن!

ومپ در انجمن تاپیک اختصاصی داره به اون مراجعه کنید و سوال رو اونجا مطرح کنید من پاسخ میدم.

افزونه با نرم افزار خیلی تفاوت داره.

الان اگه دقت کنید ایشون 5 روز باید الاف بشه تا منتظر یه جواب باشه که بخواد به phpmyadmin بره و تا الان هم هیچ جواب قانع کننده ای دریافت نکرده.و کارش لنگه

وقتی ایشون روی لوکال میخوان کار کنن و از ومپ استفاده میکنن بهتره همین اول توصیه های لازم رو بگیم تا در آینده به مشکلات بزرگتری مثل رمز عبور خواستن هنگام ورود به phpmyadmin و یا وارد نشدن به مدیریت بر نخورن.

موفق باشید

افزونه با نرم افزار خیلی تفاوت داره.

الان اگه دقت کنید ایشون 5 روز باید الاف بشه تا منتظر یه جواب باشه که بخواد به phpmyadmin بره و تا الان هم هیچ جواب قانع کننده ای دریافت نکرده.و کارش لنگه

وقتی ایشون روی لوکال میخوان کار کنن و از ومپ استفاده میکنن بهتره همین اول توصیه های لازم رو بگیم تا در آینده به مشکلات بزرگتری مثل رمز عبور خواستن هنگام ورود به phpmyadmin و یا وارد نشدن به مدیریت بر نخورن.

موفق باشید

البته بنده هم واقفم که افزونه با نرم افزار فرق داره! تشکر از یادآوری شما.

اگه ایشون 5 روز معطل شدن تا phpmyadminv رو باز کنن مشکل از نصب ایشون و نصب برنامه های دیگه ای هست که در کار ومپ اختلال ایجاد کرده ...

میلیون ها کاربر دارن از ومپ استفاده میکنن .. زمپ هم مشکلاتی داره مطمئن باشید اگه کسی سوالی در مورد زمپ بپرسه من بهش نخواهم گفت برای اینکه وقتت تلف نشه برو ومپ رو نصب کن.

من تاکید دارم که راهنمایی شما اشتباه هست. لطفا کسی رو اینطوری با پاک کردن سوالش راهنمایی نکنید.

ضمن اینکه سوال دوستمون رو قبلا من پاسخ دادم اینجا (خودمم حواسم نبود)

رفع مشکلات Wamp server - صفحه 2

پست شماره 17

اگه مشکل شما حل نشد لطفا در تاپیکی که لینک گذاشتم پیگیری کنید تا اگه سوال بقیه هم هست، بعنوان مرجع مشکلات، بتونن پاسخ بگیرن

خدایش منم با حرف خانم ملکی موافقم { همون پاک کردن صورت مسئله } مثل این میمونه برای یه مشکل کوچیک ویندوز که با Restore حل میشه بیایی ویندوزت عوض کنی و کل اون برنامه هایی که میخواهی دوباره نصب کنی و ....

اما اینکه ومپ بهتره یا زمپ هم اصلا اینجا جاش نیست که بحث کنیم .. این کاربر الان اینجا مشکل ومپ داره و نه زمپ !!!

اما اینکه چطور این مشکل رو برطرف کنید ::

به پوشه زیر بروید ::

C:\wamp\alias

در این پوشه سه فایل وجود داره که باید هر سه فایل ادیت کنیم . { البته قبلش یه بکاپ از این فایل بگیرید . یعنی از این فایل کپی کنید یه جا که یه وقت به مشکل خوردید دوباره به صورت قبل فرآخوانی کنید }

و فایل phpmyadmin.conf با یک برنامه ادیتور باز کنید

در خط 20 و 21 این فایل نوشته شده ::

Deny from all

Allow from 127.0.0.1

باید این دو خط رو به :

Allow from all

Allow from all

تبدیل کنید یعنی به صورت زیر ::

<Directory "c:/wamp/apps/phpmyadmin3.5.1/">
   Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
   AllowOverride all
       Order Deny,Allow
Allow from all
Allow from all
</Directory>

-------------------------

حال سراغ فایل بعدی میرویم : یعنی sqlbuddy.conf

دقیقا همون کاری که با فایل بالا کردیم با این فایل هم میکنم

<Directory "c:/wamp/apps/sqlbuddy1.3.3/">
   AllowOverride all
       Order Deny,Allow
Allow from all
Allow from all
</Directory>

-------------------------

حال سراغ فایل بعدی میرویم : یعنی webgrind.conf

دقیقا همون کاری که با فایل بالا کردیم با این فایل هم میکنم

[code]
<Directory "c:/wamp/apps/webgrind1.0/">
   AllowOverride all
       Order Deny,Allow
Allow from all
Allow from all
</Directory>

-----------

حال یک بار ومپ سرور خود را ریست کنید . امیدوارم که مشکلتون حل شده باشه .

نکته :: ومپ سرور من داخل درایو C من نصب شده پس حواستون باشه اگه ومپ شما داخل یک درایو دیگر ذخیره شده اون مسیر دهی درست بدید .

موفق باشی gift

ضمن اینکه سوال دوستمون رو قبلا من پاسخ دادم اینجا (خودمم حواسم نبود)

رفع مشکلات Wamp server - صفحه 2

پست شماره 17

اگه مشکل شما حل نشد لطفا در تاپیکی که لینک گذاشتم پیگیری کنید تا اگه سوال بقیه هم هست، بعنوان مرجع مشکلات، بتونن پاسخ بگیرن

بنده داشتم به سوالشون پاسخ میدادم همزمان هم شما جوابشون دادید ... شرمنده اگر پاسخ تکراری بودش خانم مهندس

gift

سلام

ببخشید منم با ومپ سرور یه همچین مشکلی دارم ولی نوع خطاش فرق داره وقتی phpmyadmin رو میزنم خطا میده که Http 404 Not Found ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. ویندوز7, 64 بیتی -

سلام

ببخشید منم با ومپ سرور یه همچین مشکلی دارم ولی نوع خطاش فرق داره وقتی phpmyadmin رو میزنم خطا میده که Http 404 Not Found ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. ویندوز7, 64 بیتی - در ضمن در حالت locall host

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری