pasar

نصب بسته نصبی روی سایت الانم

9 پست در این موضوع

با سلام

دوستان عزیز

من از یه بسته نصبی خوشم اومده و میخام نصبش کنم روی سایتم

قالب تکیش اون چیزی که میخام در نمیاد

چه جوری باید این کاروو بکنم؟

من نمیخام محتویات سایت از قبیل محتوا و عکس و کامپوننت دچار تغییر بشه

بلکه شکل و شمایل اون بسته رو میخام فقط

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منم یک مشکل تو همین مایها داشتم.

ببین اگه قالب به مدیریت جوملات میخوره(قالب برای جوملا 2.5 هست و جوملا شما هم 2.5) برو قسمت تمپلت پوشه اون قالب میبینی پوشرو به فایل zip تبدیل کن.حالا از افزونه ها نصب کن.

اما این روش من درآوردی من رو قالبی که میخواستم جواب نداد.آخه بر اساس framwerk خاصی نوشته شده بود.....

اما بازم خودش یک روشی:j58r36j3gcr4suxymup[shamshir]

والا من میخام بسته نصبی رو نصب کنم بعد اطلاعات حال حاضر سایتم رو براحتی نمایش داده بشه یعنی از اول چیزی رو وارد نکنم.

ممنون میشم دوستان زحمت بگشند و پاسخ بدهند

سلام

من دقیقا" متوجه نشدم!

بسته نصبی رو فقط کافیه در روت هاست اکسترکت کنید و ادامه مراحل نصب بعد از پایان کار همانند دمویی که از قبل در سایت ارائه دهنده قالب و بسته دیدید سایت رو مشاهده می کنید.

تغییرات و اضافه کردن هم که مشخصه.

مهندس پیام عزیز و دوست داشتنی

من الان یه سایت دارم با کلی مطلب و افزونه که تنظیمات خاص دارن و با نصب این بسته نصبی نمیخوام خللی در روند اجرای آنها بوجود بیاد .

قالب همین بسته نصبی خیلی ایرادات داره اما بسته نصبی قالبش اوکی هست و فقط روی بسته نصبی قالب بدرستی نمایش داده میشه

من الان میخوام طوری باشه بسته نصبی رو نصب کنم ولی اطلاعات قبلی سایتم باز روی سایت مثل سابق بمونه

چه جوری میشه اینجوری بشه؟

مهندس پیام عزیز و دوست داشتنی

من الان یه سایت دارم با کلی مطلب و افزونه که تنظیمات خاص دارن و با نصب این بسته نصبی نمیخوام خللی در روند اجرای آنها بوجود بیاد .

قالب همین بسته نصبی خیلی ایرادات داره اما بسته نصبی قالبش اوکی هست و فقط روی بسته نصبی قالب بدرستی نمایش داده میشه

من الان میخوام طوری باشه بسته نصبی رو نصب کنم ولی اطلاعات قبلی سایتم باز روی سایت مثل سابق بمونه

چه جوری میشه اینجوری بشه؟

ببین دوست عزیز اینجوری که میگی نمیشه شما دوتا راه داری:

یا اینکه بیای قالب و افزونه های بسته نصبی رو روی سایت فعلی نصب کنی و تنظیمش کنی تا بشه مثل بسته نصبی و مطالبت هم پاک نشه

یا اینکه خیلی تخصصی مطالب جوملا رو از هسته جوملا برداری و در بسته نصبی قرار بدی و دیتا بیس تنظیم کنی که به نظر من خیلی سخته، من حتی جاهایی دیدم که سایت وردپرس بدون پاک شدن محتوا به جوملا تبدیل کردن.

ولی بهت پیشنهاد میکنم که راه اول رو انجام بدی خیلی راحته کار سختی نیست.

شما باید دیتابیس و فایل های دو تا بسته رو باهم ادغام کنید. یعنی فایل های مورد نیاز مثل تصاویر و کامپوننت ها و ماژول ها رو در فایل های بسته نصبی جدید کپی کنید. بعد برید از جدول هاشون در دیتابیس بکاپ بگیرید و در دیتابیس جدید ایمپورت کنید.

این کار یه کم پیچیده هست. ولی شدنیه.

شما باید دیتابیس و فایل های دو تا بسته رو باهم ادغام کنید. یعنی فایل های مورد نیاز مثل تصاویر و کامپوننت ها و ماژول ها رو در فایل های بسته نصبی جدید کپی کنید. بعد برید از جدول هاشون در دیتابیس بکاپ بگیرید و در دیتابیس جدید ایمپورت کنید.

این کار یه کم پیچیده هست. ولی شدنیه.

مرسی

میشه در مورد کپی کردن دیتابیس ها کمی برام توضیح بدین به چه شکل است؟

جداول هم نام روی هم می افتند دیگه- آره ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری