siamakb

پیدان نکردن element.style جهت ویرایش قالب

4 پست در این موضوع

سلام.

وقتتون بخیر.

می خواستم قالب آسمان2 رو ویرایش کنم.

سایز موقعیت های right , left, content بصورت % و در قسمت element.style قرار گرفته است.

template.css کل گشتم ولی element.style رو پیدا نکردم.

لطفا راهنمایی بفرمائید.

باتشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کد element.style که در فایرباگ میزنه برای استایل داخلی هست. یعنی با استفاده از ویژگی style در Html به اون تگ خواص و ویژگی هایی داده شده.

برای مثال :

<div style="background:#F5F5F5;">محتویات دایو </div>

خوب در اینجا اگر در فایرباگ بر روی این دایو کلیک کنید، سمت راست این کد رو میده:

element.style {
background:#F5F5F5
}

متاسفانه من با فریم ورک این قالب زیاد میونه ی خوشی ندارم و کامل نمیتونم راهنماییتون کنم. ولی شما باید فایل php ای که این جزء درش معرفی شده رو پیدا کنید و مقدارش رو تغییر بدین.

آیا راهی هست که بدون تغییر در فایل inner و با تغییر در فایل css که در پنل جوملا قابل دسترسی هست اون مقدار از استایل رو رد یا وتو کرد؟ (با توجه به اینکه به فایل ها از طریق هاست دسترسی نداریم.)

اگه کلاس رو میدونید در css پس از دستور از کلمه ی important! استفاده کنید . نسبت به تمام استایل ها اولویت پیدا میکنه . علامت تعجب قبلش رو هم دقت کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری