aliilya

مشکل در بخش مدیریتی جوملا

19 پست در این موضوع

با سلام ببخشید من چند روزه دز بخش مدیریتی جوملا وقتی روی بعضی گزینه ها کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته و صفحه سفید نشون داده میشه بدونه هیچ گونه پیام خطایی.مثلا روی مدیریت کاربران کلیک میکنم صفحه سفید میشه ولی مثلا مدیریت ماژول درسته.نمیدونم چی کار کنم.خسته شدم هر کاری بلد بودم کردم نمیشه.لطفا کمک کنید.در ضمن منظور از صفحه سفید اینه که آدرس صفحه مورد نظر توی آدرس بار مرورگر هست ولی صفحه سفید میشه و هیچ اتفاقی نمی افته.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام-لطفا زبان مدیریت جوملا اگر فارسی هست تغییر به انگلیسی بدبد ببینید درست میشه ؟

اگر میتونید به تنظیمات کلی سایتتون برید اونجا در سربرگ سرور گزارش خطا رو حداکثر بذارید تا بجای صفحه سفید خطا رو براتون نمایش بده

بدبختانه تنظیمات کلی هم باز نمیشه. مدیر سرور پیامهای خطا رو فعال کرده برام ولی تنظیمات کلی و مدیریت کاربران تو جوملا باز نمیشه.الان چند روزه درگیرم .

ببینید در مدیریت منوی کامپوننتها رو دارید؟

به دیتابیستون برید و چک کنید ببینید وقتی روی جدول menu کلیک میکنید خطا میده؟

اگر افزونه ای جدید نصب کردید ، اون رو پاک کنید

معمولا بعضی مواقع بعضی افزونه ها با نسخه ی جوملای شما و سرور شما مطابفت نداره و باعث این مشکل های میشه

ببینید در مدیریت منوی کامپوننتها رو دارید؟

به دیتابیستون برید و چک کنید ببینید وقتی روی جدول menu کلیک میکنید خطا میده؟

بله منوی کامپوننت رو دارم .تو دیتابیس هم روی menu کلیک کردم باز شد

ما هم دیروز مشکلی مشابه داشتیم البته منوها هم از کار افتاده بود آخرش بک آپ زدیم درست شد

خوب دوست من

حالا می فرمایید من باید چی کار کنم؟آیا کسی هست دسترسی بدم یه نگاه بندازه؟

تا خطا نمایش داده نشه دقیق نمیشه گفت شما یه کار هم بکنید فایل کانفیگ رو باز کنید و مقدار مروبط به گزارش خطا رو maximum قرار بدید

بعدش ببینید خطا نمایش میده یا خیر اگز خطا نمایش داد اینجا بذارید ولی اگر بازم خطا نشون نداد میتونید با بک آپ زدن حل کنید مشکل رو

تا خطا نمایش داده نشه دقیق نمیشه گفت شما یه کار هم بکنید فایل کانفیگ رو باز کنید و مقدار مروبط به گزارش خطا رو maximum قرار بدید

بعدش ببینید خطا نمایش میده یا خیر اگز خطا نمایش داد اینجا بذارید ولی اگر بازم خطا نشون نداد میتونید با بک آپ زدن حل کنید مشکل رو

خوب اسم اون قسمتی که باید بزارم ماکزیموم چیه؟اینا همش که انگلیسی هستش

آقا تو رو خدا یکی به من کمک کنه هر کاری دوستان گفتن انجام دادم نشد.یعنی هیچ راهی نیست الان سایتم خیلی وقته بخاطر این قضیه بسته شده.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری