fazelamini

مشک خیلی بزرگ در مورد ایندکس مطالب سایت (لطفا کمک کنید)

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

بنده نزدیک به 4ماه پیش، سایت خودم رو راه اندازی کردم، و تا به امروز شاهد پیشرفت بسیار کند و لاک پشتی سایتم بودم

امروز به یه نکته ای توی گوگل وب مستر برخوردم که فکر میکنم دلیل پیشرفت نکردن سایتم همین بوده

این لینک نقشه سایت بنده برای موتورهای جستجو هست: http://www.4moviez.org/index.php?option=com_xmap&view=xml&tmpl=component&id=1

و این هم لینک نقشه سایت بنده برای کاربران سایت: نقشه سایت

در هر دو نقشه سایت، روی هر لینکی که کلیک میکنم، با خطای 404 مواجه میشم، لطف کنید و به بنده کمک کنید.پ

تا الان تمام زحماتم بیهوده بوده، بنده کوچکترین نکات رو در مورد سایتم رعایت کردم، ولی متأسفانه الان دارم میبینم که تمام وقتم با این مشکل تلف شده

لطفا کمکم کنید

خیلی ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

البته این رو هم بگم که تقریبا توی تمام قسمت های سایتم این مشکل بوجود اومده

یعنی به جز صفحه اصلی سایت، در تمام قسمت های سایت، وقتی که روی یه مطلبی کلیک میکنم، (حالا چه توی نتایج جستجو، چه از منوی سمت راست) به صفحه ارور 404 منتقل میشم

لطف کنید و هر راهی که برای حل این مشکل به نظرتون میرسه ، به بنده بگید

خیلی ممنون میشم از هر کمکی (حتی کوچکترین کمکها)

جدیدا ماژولی یا پلاگینی نصب نکردین؟؟

یا تنظیمات سایت رو دستکاری نکردین؟

این ربطی به نصب ماژول و پلاگین نداره

مطالب سایت ایشون بصورت ویژه شده به نمایش در میان(یعنی در صفحه اصلی) و این از تنظیمات پیشفرض خود جوملاست که لینک مطالبی که در صفحه اصلی هستند به این صورت در میان (البته همینطوری معلوم نمیشه ولی توی نقشه سایت معلوم میشه)

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

سلام

بنده هیچ افزونه اضافی برای سایتم نصب نکردم

آقای طاهری ، لطف کنید بفرمایید افزونه ای که بهش اشاره کردید، دقیقا چی هست و چطوری میتونه مشکل من رو حل کنه؟

ممنونم

این افزونه همونطور که از نامش معلومه کارش sef هست. یعنی لینک های سایت رو بهینه میکنه.با فعال کردن این افزونه خواهید دید که مشکل شما حل میشه

(چند روز پیش همین مشکل رو داشتم و با نصب Acesef حل شد ولی به دلایلی مجبور به حذفش شدم.)

آقای طاهری، از این که برای حل مشکل بنده این افزونه رو معرفی کردید خیلی ممنونم، ولی متأسفانه با یک جستجوی کوچیک، بنده متوجه شدم این افزونه برای خیلی از دوستان جوملایی مشکل ساز شده، همچنین توی همین انجمن ، خیلی ها توصیه کردند که از این افزونه به هیچ وجه استفاده نکنم(مثل مدیر کل سایت).

راه دیگه ای سراغ ندارید؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری