saam1367

آیا با تغییر قالب با ارور 404 مواجه می شوم؟

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

من قصد دارم قالب سایتم رو با قالب دیگه ای به صورت QuickStart تعویض کنم. برای درج مطالب در قالب قبل از "ایجاد مطلب" خود جوملا استفاده می کردم، و حالا در قالب جدید قصد دارم برای درج مطالب از "افزونه K2" استفاده کنم:

1-آیا این موضوع در سئو و رنک گوگلی سایت تاثیر منفی میذاره؟

2- آیا از این پس در مورد مطالب و صفحات قبلی سایت با ارور 404 مواجه می شم؟

3- در صورتی که بعد از تغییر قالب با مشکل ارور404 مواجه میشم، برای رفع مشکل چیکار کنم؟

4-اگر دیتابیس مربوط به مطالب قالب قبلی رو به دیتابیس قالب جدید Import کنم تاثیری در بهبود قضیه داره؟ در این صورت چه اتفاقی میفته؟؟!!

(نمیدونم گفتنش تاثیری داره یا نه، ولی آمار بازدیدم روزانه 300نفره)

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

- دوست عزیز تغییر قالب ربطی به مطالب و حتی نحوه ارائه اونا نداره و قاعدتا نباید هیچ اروری ایجاد کنه. شاید منظور شما از تغییر قالب تغییرات اساسی تری است؟

- اگر از تا حالا از ویرایشگر پیش فرض استفاده میکردید و از این پس میخواید از k2 استفاده کنید در صورتی که آدرسها رو بر اساس آدرسهای قبلی تنپیم کنید مشکلی پیش نمیاد(از نظر نام مستعارها و پسوندها)

- اگر با ارور 404 مواجه شدید از طریق گوگل وبمستر میتونید اونو رفع کنید البته در صورتی که لینکهای داخلی این ارور رو داشته باشند لازمه یکی یکی لینکها رو به آدرسهای موجود تغییر بدید و اگر زیاد بودند فکر میکنم قبلا راه حلی توی انجمن مطرح شده بود کافیه جستجو کنید "رفع ارور 404"

-در مورد دیتابیس هم باید باز مورد اول رو ذکر کنم که اصلا تغییر قالب نیازی به این کارا نداره

ممنونم از پاسختون.

همونطور که عرض کردم؛ منظورم از تغییر قالب، نصب یه قالب جوملایی جدید بصورت QuickStarte به جای سایت قبلیه...

به این ترتیب چه مشکلاتی ممکنه از نظر سئو واسه سایت پیش بیاد؟

در صورتی که نسخه جوملای هر دو یکی باشه میتونید دیتابیس قبلی رو جایگزین دیتابیس جدید کنید (البته فقط جدولهای مورد نیاز مثل content,menu,gategories)

یا اینکه بصورت دستی دقیقا همون منوهایی که ساختید رو با همون نامهای مستعار بسازید تا به آدرسهای قبلی لطمه ای نخوره. اگر با دقت این کار رو بکنید نه ارور 404 میده نه از نظر سئو به مشکلی بر میخورید

دیتابیس رو فقط بخش categories و جداول مربوط به content رو ایمپورت کنید

بعد که k2 نصب کردید، خود کامپوننت به شما اجازه میده از مطالب بخش "مدیریت مطلب) جوملا داخل k2 ایمپورت داشته باشید

لینک های قبلی تون :

منوها : که کافیه جداول منو رو هم ایمپورت کنید و یا در ساخت منوهای جدید، نام مستعار رو همون قبلی ست کنید

مجموعه ها: نام مستعار مجموعه ها رو در k2 مثل قبلا در جوملا ست کنید

مطالب: نام مستعار مطالب رو هم همین طور

اگر هم تغییرات کلی داشتید، برای اینکه 404 نگیرید از redirect 301 استفاده کنید که لینک های قبلی تون رو به لینک های جدید منتقل می کنه و رنک شما رو حفظ میکنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری