meysam65am

لیست دامنه های 3 حرفی آزاد::: "آی-آر" :::(29/06/1392)

3 پست در این موضوع

با سلام

یک لیست از دامنه های سه حرفی(حرف و عدد) آزاد "آی-آر" برای ثبت، تهیه کردم که شامل 230 عدد دامنه آزاد می باشد و همچنین یک لیست 30 تایی از دامنه های تاپ سه حرفی آزاد. (تاریخ تهیه لیست 29/6/1392).

کسی از دوستان اگر لازم داشت می تونم با هزینه 7000 تومن در اختیارش بذارم(پرداخت آنلاین و ارسال لیست به ایمیل شخص)::::: لطفاً پیام خصوصی بدهید یا به شماره 30002666007307 یک پیامک خالی بدهید:::::

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دامنه های سه حرفی نسبت به دیگر دامنه ها داری محدودیت در تعداد می باشند و این دامنه ها مورد استقبال گسترده ی شرکت ها و سازمانها قرار می گیرند.

امروزه نیز اینترنت بشدت درحال گسترش است و داشتن سایت و دامنه مناسب جز لاینفک برای هر شرکت و سازمانی می باشد.

برخی از این دلایل رامی توان به شرح زیر ذکر کرد:

1- به خاطرسپاری ساده

2- عاری از جعل نام دامنه با تغییریک یا چند حرف

3- استفاده درسازمانهاو شرکتهای معتبر

4- کمترشدن خطا در تایپ

5- اسپل کردن زیبای حرف

برخی از دامنه های سه حرفی:

همراه اول mci.ir

باشگاه خبرنگاران جوان yic.ir

بانک صادرات bci.ir

بانک ملی bmi.ir

وصدها وهزاران شرکت وسازمان معتبر

به خاطرداشته باشید دامنه های سه حرفی آزاد بسیار نادر و نایاب می باشد شما میتوانید آنها را ثبت و برای فروش با قیمت حداقل 4-5 برابر که عرف بازار است به فروش برسانید، برای صحت موضوع این مطلب را در نت سرچ کنید(من خودم نه پول و نه وقت اینکا را دارم)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بنده هم 100 دامنه 3 حرفی دارم فقط با پرداخت 10 هزار میتوانم ارسال کنم در صورت تمایل میتوانید پیام خصوصی بدهید

برخی دامنه های*سه حرفی* آزاد :: منبع ری دامین :: RayDomain.com | ری دامین | هاستینگ لینوكس، ثبت دامنه و طراحی وب سایت - ثبت دامنه

wuy.ir

wuh.ir

wug.ir

quj.ir

quh.ir

wuj.ir

yuq.ir

yuj.ir

yux.ir

isomarket.ir

nawid.ir

yuw.ir