mahdi711

نظرسنجی خواهشا همه شرکت کنید(دو تا گزینه )

بچه ها کدوم بهتر gopage.ir یا safheman ؟   17 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. بچه ها کدوم بهتر gopage.ir یا safheman ؟

• گو پیج | gopage.ir
    • صفحه من | safheman.com

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

19 پست در این موضوع

با سلام

تو نظرسنجی شرکت کنید

از شما کاربران عزیز تقاضا دارم برای سایتی که قرار یکی دو روز دیگه بیاد روی اینترنت یه اسم پیشنهاد بدید

توضیح کلی کوتاه:

این سایت شبیه مترو ویندوز 8 طراحی شده است که اسکرول افقی میخوره و لینک تصویری سایتهای مهم و پر استفاده در اینجا قرار دارد بصورت مجموعه بندی شده کاربران با قرار دادن این سایت بعنوان home page مرورگر خود دیگر نیازی به تایپ ادرس های که موقع اتصال به نت همیشه از آنها استفاده میکنن نیست. البته در هر مجموعه باکسی درج شده که تمام سرچ هایتان را نیز میتوانید از این مکان انجام دهید (در گوگل، یاهو،بینگ،ویکی پدیا).و... بنده توضیح کوتاه را ارائه دادم

حالا اگه اسمی به ذهنتون میرسه رو قرار بدید و تو نظرسنجی بالا هم شرکت کنید

ویرایش شده در توسط mahdi711

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

شرمنده اسپم شد

از همه تقاضا دارم یکی رو انتخاب کن من تکلیفم مشخصه بشه

:78::25:

سلام

ببین اگه بجای gopage بصورت go-page باشه یا mypage & my-page بهتر نیست در هر صورت gopage از safheman بهتره با مسما تره

امیدوارم موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

کامل بخونید متوجه میشید.

یه سایت قرار بیاریم بالا .حالا تا انتخاب دامنه ازتون کمک میخوام تو نظرسنجی شرکت کنید gopageبهتره یا safheman

اگه دامنه بهتری سراغ دارید پیشنهاد بدید همین زیاد سخت نیست دوست عزیز

به نظر من gopage خیلی بهتره و عمومیت بهتری داره و راحت تر توی ضحن ها میمونه !

1 کاربر پسند دیده است

GoPage.IR رو ثبت کردم

فقط .com ثبت شده یه سایت خارجی به نظرتون موردی نداره سایت .کام نداره؟

بازم ممنون بابت همه چی:ds6a5d:

GoPage.IR رو ثبت کردم

فقط .com ثبت شده یه سایت خارجی به نظرتون موردی نداره سایت .کام نداره؟

بازم ممنون بابت همه چی:ds6a5d:

نه عزیز من دخلی نداره

شما یه چیز برای ایرانی ها درست کردین دیگه !

ir هم مخفف ایرانه !

پس بهتر شد که ir رو ثبت کردید !

com هم بود مکملش بهتر بود ! ولی بازم همین دامینم گیرت اومده کلاتو بنداز هوا !

دامین قشنگی شد موفق باشید !

اگر اشتباه نکنم یه چیزی مثل صفحه ای در مرورگر opera و سایر مرورگر ها به نام Speed Dial(در اپرا این اسم هست ولی در بقیه اسم خاصی ازشون ندیدم ولی هست.فایرفاکس.کروم وخیلی های دیگه دارند) هست بزنید.

خوب اگر این طور باشه یه مزیت هایی داره و یه معایبی.

مزایاش که کاملا مشخصه.

اما معایبش

آیا کاربران میتونند سایت ها رو خودشون انتخاب کنند یا بهتر بگم شخصی سازی کنند؟

همونطور که گفتم توی مرورگر ها معمولا هست همچین چیزی و حالا کاربران باید با صرف ترافیک و زمان سایت شما رو باز کنند و ازش استفاده کنند

و ....

درباره ی دامنه هم به نظر من هیچ یک زیبا نیست ( ساز مخالف نمیزنم. نظر شخصی منه و الا مدیر سایت شمایین ) به نظرم دامنه ای مثل toppages.ir که الان هم آزاد هست بیشتر جواب میده تا این دوتا

موفق باشید

اگر اشتباه نکنم یه چیزی مثل صفحه ای در مرورگر opera و سایر مرورگر ها به نام Speed Dial(در اپرا این اسم هست ولی در بقیه اسم خاصی ازشون ندیدم ولی هست.فایرفاکس.کروم وخیلی های دیگه دارند) هست بزنید.

خوب اگر این طور باشه یه مزیت هایی داره و یه معایبی.

مزایاش که کاملا مشخصه.

اما معایبش

آیا کاربران میتونند سایت ها رو خودشون انتخاب کنند یا بهتر بگم شخصی سازی کنند؟

همونطور که گفتم توی مرورگر ها معمولا هست همچین چیزی و حالا کاربران باید با صرف ترافیک و زمان سایت شما رو باز کنند و ازش استفاده کنند

و ....

درباره ی دامنه هم به نظر من هیچ یک زیبا نیست ( ساز مخالف نمیزنم. نظر شخصی منه و الا مدیر سایت شمایین ) به نظرم دامنه ای مثل toppages.ir که الان هم آزاد هست بیشتر جواب میده تا این دوتا

موفق باشید

مرسی از نظر خوبتون

اما دامنه اعلامی شما ثبت شد

شما درست میفرماید همه مرورگر ها دارند.(سایتهای که بیشتر استفاده میکنید میان تو صفحه مرورگر). سایت از سرعت خوبی برخورداره و حجم پایین داره. از این بابت جای نگرانی نیست.

این سایت با دسته بندی سایتها در اختیار کاربران میزاره. و اکثر سایتهای پر بازدید و عمومی که همه استفاده میکنن هست. مثل بخش start سایتهای هستن که همه کاربری اینترنت به محض اتصال به اینترنت از این سایتها استفاده میکن و...

نسخه آزمایشی از این سایت بالا میاد سپس با نظرات شما عزیزان تکمیل میشه .البته بنده به کمک شما اساتید هم نیاز دارم اگه تمایل به همکاری دارین اعلام کنید ممنون میشم.

وحید جان بازم ازت ممنون.شما هم میتونید کمکم کنید.اگه لایق دونستید اعلام کنیدو همچنین سایر کاربران و اساتید.:35:

ارادتمند

از استایتد کسی هست کمک کنه برای بهتر شدن دوستانی که مایلن کمک کن برای بهتر شدن اعلام کنند منتظرتون هستمgift

سپاس

من وقتم پر هست و متاسفانه نمیتونم کمک زیادی بهتون کنم.

ولی در حد نظر و ایده و اینجور چیز ها سعی خودمو میکنم ( پیشرفت هموطنان عزیز و خلاصه ایران برای ما حائز اهمیت هست )

به نظرم من سعی کنید امکانات خاص دیگه ای جدا از اون هدف و امکانات اصلی قرار بدین تا کاربر بجای استفاده از top page یا speed dial مرورگرش از سایت شما استفاده کنه.

این امکانات همه چیز میتونه باشه . از قیمت طلا و سکه و ارز گرفته تا بازی آنلاین( که البته با این مورد آخر یعنی بازی آنلاین مناسب نیست )

ولی مثلا قیمت سکه و طلا و ارز برای موقعی که کاربر اون صفحه رو باز میکنه و میزاره برای homepage خیلی عالیه. با یه نگاه از وضع بازار با خبر میشه و این خودش یه امتیازه.

میخواستم بگم که جهانی کار کنید ولی دیدم کار جهانی خیلی سخته و شما ابتدا باید محبوبیتتون رو بین کاربران ایرانی بدست بیارید.

حجم صفحه ای که قراره صفحه اصلی باشه خیلی مهمه و خیلی روش باید کار بشه.

فکر میکنم کاربرانی که از طریق موتور های جستجو به سایتتون هدایت میشن کم باشن ( چون موضوعش خیلی برای کاربر مهم نیست و ممکنه کاربر فکرش هم به اون نرسه) پس باید تبلیغات و لینکش در سایت های دیگه زیاد باشه.

به دلیل اینکه قراره homepage باشه رنگبندی سایت خیلی مهمه. حدالامکان چند استایل برای سایت در نظر بگیرید.

اگر چیز دیگه ای به ذهنم رسید در همین تاپیک میگم

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی از نظر خوبتون حتما اجرا خواهم کرد.فقط منظورتون از جهانی رو ندونستم .

اقای طاهری ایدی تون برام بفرستین پ.خ چند تا مسئله رو ازتون باید بپرسم .

ویرایش شده در توسط mahdi711

جهانی یعنی اینکه بازدید کننده از ایران نداشته باشید. بلکه کل جهان

برای سایت جهانی یه قابلیت خوبی که میتونه باشه اینه که به چند زبان باشه. ولی همونطور که گفتم باید ابتدا در ایران جا بیافته تا حامیانی پیدا کنید

بنظرتون صفحه اصلی کدوم مجموعه باشه

3تا مجموعه میتونه تو صفحه اصلی قرار بگیره. مجموعه های پر کاربرد.

از این 3تا یکیش start که سایت های پر بازدید و کاربردی که عموم لازمشون دارن هست (مثل: گوگل-فیسبوک-جیمیل-یاهو-تویتر و..)

بنظرتون دو تا مجموعه بعدی چیا باشن؟

مجموعه ها باید به تناسب کاربرا دسته بندی بشن

مثلا یه مجموعه برای طراحان سایت باشه که وبمستر تولز . whois . css generator . و یه سری انجمن ها مثل انجمن خودمون توش باشه

یه مجموعه باشه برای طراحان گرافیک

یه مجموعه دیگه باشه برای دانشگاهی ها ( سایت سنجش . سایت دانشگاه آزاد و پیام نور و.... )

و خیلی از مجموعه های دیگه که فکر میکنید کاربران اینترنت بهشون نیاز دارند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری