Mohsen Shahbazi

سوال درباره ی LiveZilla

15 پست در این موضوع

سلام دوباره به دوستان

من دو سوال داشتم هرچی سرچ کردم راه حلشو پیدا نکردم این بود که مزاحم شما شدم.

1- اینجانب برای پشتیبانی آنلاین یک سایت از لایوزیلا استفاده کردم.چن به نظرم خیلی بهتر از ماژولهای دیگه بود و اینکه نیازی به داشتن مسنجر رو سیستم مشتری نداره. وقتی لایو زیلا رو آپلود کردم و تموم شد یک لینک بمن داد که از اون طریق میتونستم وارد چت با پشتیبان بشم.من اون لینک رو به یک عکس ساده دادم و عکس رو داخل یک پوزیشن قرار دادم و....تا اینجای کار هیچ مشکلی نیست.

اما سوال: وقتی به یکی از سایتهایی که پشتیبانی آنلاینشون با لایو زیلاست مراجعه کردم دیدم که یک وقتی پشتیبان آنلاینه و وقتی آفلاینه تصاویر عوض میشن و از همه مهمتر یک ساب دامین برای پشتیبانی ایجاد شده بود.

هرکاری کردم نتونستم اینکارو انجام بدم از دوستانی که با لایوزیلا کار کردن تقاضاب راهنمایی دارم.

2- لایو زیلا دوتا ورژن داره 1-LiveZilla Server Admin و 2-LiveZilla Client وقتی من برای اولین بار ورژن کلاینت رو باز کردم برای تست با دوستم (که به سایت رفته بود) شرو به چت کردیم؛بعد از دو روز امروز دیدم که هرکسی به پشتیبان مراجعه میکنه و پیغام میده من پیغام رو میبینم ولی هیچ چیزی نمیتونم برای مشتری تایب کنم و قسمت تایپم بسته شده،آیا راه حلی داره؟؟؟؟ دوستان خواهشا اگر گنگ هستش منو ببخشید نمیدونم مشکل رو چطوری بیشتر توضیح بدم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

سوال اول : در زمانی که الگو انتخاب می کنید حتما دوتا باید انتخاب کنید هم برای اف و آن

شما وقتی فایل رو آپلود می کنید رد روت هاست می تونید به همون فولدر رو ساب دامین کنید

-*

سوال بعدی

هم شما باید تنظیمات روی هر کلایت برای پشتیبانی انجام بدید

سوال اول : در زمانی که الگو انتخاب می کنید حتما دوتا باید انتخاب کنید هم برای اف و آن

من هیچ الگویی انتخاب نکردم:|متوجه نمیشم منظورتونو

ابتدا یک نکته را بگم که در حال حاضر لایوزلا نسخه ی رایگان نداره و باید از نسخه ی 3.3.2.2 ان استفاده کنید . نسخه ی اخر تا 30 روز اینگار رایگان بعد 30 روز دیگه:14::14:

لایوزیلا بهترین نیست ولی جزو بهترین هاست انم وقتی رایگانه.

بهترین منبع اموزشی برای لایوزیلا اموزش های تصویری خود سایتش.

http://www.livezilla.net/installation/en/

دو تا video اموزشی داره

برای اتصال اپراتور از LiveZilla Client استفاده کنید و برای تنظیمات نظیر گرفتن ساخت اپراتور جدید ، تخصیص گروه ، گرفتن اسکریپت از LiveZilla Server Admin استفاده کنید.

این موضوع که گفتین چرا افلاین یا انلاین فرقی نداره چون خودتون به اسکریپت عکس اختصاص دادید..

بعد از نصب لایوزیلا در هاست شما Server Admin را باز کنید link generator را بزنید ، تنظیمات مربوط به اتصال را انجام بدید (مسیر نصب لایوزیلا در سایت ، چه در ساب دامین چه یک url خاص) و next را زده، در مرحله بعد user & pass ادمین را که در مرحله نصب قرار دادید را زده و به مرحله ی بعدی برید .در مرحله ی بعد شما تنظیمات لازم جهت سفارشی نمودن را می بینید.باید در این مرحله ایکون مربوط به حالت افلاین و انلاین را اپلود کنید .

بعد از تغییرات لازم شما، copy to clipboard را زده و اسکرپت را کپی کرده و به جوملای خود رفته و در یک ماژول html اسکریپت را pase نمایید. بدون تغییر، فقط اگه خواستید لینک ارجاع به سایت لایوزیلا را خذف کنید.

تمام.کافیه اپروتور های مورد نظر گروه ها . .... را ایجاد کنید ولی اگر اپراتور دیگه ی ندارید همان ادمین کافیه

لایوزیلا، فارسی هستش و نیاز به فارسی سازی هم نداره اگر راجع به ان سوالی دارید بگید تا توضیح بدم.

در مورد انکه می گید نمی تونم با کاربرا صحبت کنم نمی دونم فکر کنم از ورژن تجاری لایوزیلا بوده که الان از کار افتاده

چقدر بچه ها سریعا تا امدم پست بزنم این همه جواب امدم:auizz3ffy9vla57584x

پس خوبه من 2 تا ایکون برای حالت افلاین و انلاین لایوزیلا بزارم

[ATTACH=CONFIG]916[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]917[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط majid.fathi

من LiveZilla را نصب کرده بودم و از اونجایی که رایگان بعد از پایان دوره اعتبار ، یکسری مشکلات خفی برام درست کرد

اسکریپت p30vel خوبه

بچه ها دمتون گرم ممنونم مخصوصا از مجيد بابت اون دوتا عکس قشنگ.مرسي.

راستي هاست من CPanel هستش.

ساب دامين رو اوکي کردم. مرسي ممنون

دارم رو بقیش کار میکنم فعلا

رضا جان تشکرت غیر فعال بود مجبور شدم اسپم بدم. ممنونم.

من نمیدونم این اسکریپتارو چطرو به کار ببرم میشه راهنمایی کنی؟؟

دوستان از همگیتون ممنونم مشکل رو با کمک شما برطرف کردم فقط هنوز اون مشکل که نمیشد با مشتری چت کرد پابرجاست و نکته جالب اینکه میشه بهش شکلک هایی که اون کنارش هست رو فرستاد (منظورم همون شکلک هایی هست که تو اکثر مسنجرا هست) و حتی براش فایل ارسال کرد ولی فقط نمیشه بهش پیغامی تایپ کرد و فرستاد :( کسی تاحالا به این مشکل بر نخورده بوده؟؟ روز اولی که کار میکردم موردی نداشت ولی از روز دوم این مشکل بروز کرد :|!!!!!

اسکریپت هایی که فرستادم رو باید در یک ساب دامین نصب کنی(یعنی مثل جوملا که باید اکانت پایگاه داده بسازی و اطلاعاتشو وارد کنی )

بر مبنای PHP and MySQL هستند ، و تو سایتت باید یه نوشته ای یا تصویر لینک دار به ساب دامینی که اسکریپت نصب کردی بدهی ، زمانی که کاربر کلیک کرد وارد محیط اسکریپت میشه و شما می تونید با هم چت کنید

(می تونی اطلاعات مورد نیاز فایل کانفیگ رو هم دستی وارد کنی)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری