astronomy

درخواست یک ماژول

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

یک ماژول میخوام که بتونه "تب" هایی رو در حاشیه سایت بطور ثابت و یا متحرک نمایش بده مثل سایت همراه اول : http://mci.ir/web/guest/home

البته در سایت همراه اول تب ها ثابت هستن اما در بعضی از سایتها تب همواره موقعیت خودش رو در وسط سایت نگه میداره و زمانی که سایت اسکرول میشه (بالا و پایین) تب همواره دیده میشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ماژول هایی که موقعیت در اطراف سایت خلق میکنن مناسب هستند مثل j_panel

میتونن ماژول ، مطلب و ... رو در جایی به دلخواه بارگزاری کنن

سلام دوستان

یک ماژول میخوام که بتونه "تب" هایی رو در حاشیه سایت بطور ثابت و یا متحرک نمایش بده مثل سایت همراه اول : http://mci.ir/web/guest/home

البته در سایت همراه اول تب ها ثابت هستن اما در بعضی از سایتها تب همواره موقعیت خودش رو در وسط سایت نگه میداره و زمانی که سایت اسکرول میشه (بالا و پایین) تب همواره دیده میشه

درود

این تاپیکم یه سری بزن :1:

**ماژول منو کناری شیشه ای زیبا **

سلام دوستان ممنون و اقعا ماژول های خوبی بهم پیشنهتاد کردین، فقط اگه ممکنه از همین خاواده ماژول ها یه مدل بهم معرفی کنید که به صفحه چسبیده نباشه و هنگامی که صفحه رو بالا و پایین میکنیم "تب" همواره خودش رو حرکت بده و در وسط صفحه نمایان بمونه

سلام دوستان ممنون و اقعا ماژول های خوبی بهم پیشنهتاد کردین، فقط اگه ممکنه از همین خاواده ماژول ها یه مدل بهم معرفی کنید که به صفحه چسبیده نباشه و هنگامی که صفحه رو بالا و پایین میکنیم "تب" همواره خودش رو حرکت بده و در وسط صفحه نمایان بمونه

درود

اکثرا این قابلیت رو دارن . تو تنظیمات ماژول موقعیا را به جای scroll*روی Fix فرار بدید .

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و تشکر مجدد. آقا امیر اون گزینه رو که گفتین رو پیدا کردم و باهاش کار کردم. اما انگار خیلی خوب توضیح ندادم. اگه زحمتی نیست یه نگاه به این سایت بندازین "ساین آتوشارژ" خرید شارژ همراه اول

ببینید من دقیقا دقیقا اینو میخوام. فکر کنم آژاکسی باشه . ( صفحه رو بالا و پایین کنید تا کارکرد متفاوتش رو ببینید)

گرچه تا همین جا هم ممنون از راهنماییتون.

ویرایش شده در توسط astronomy

سلام و تشکر مجدد. آقا امیر اون گزینه رو که گفتین رو پیدا کردم و باهاش کار کردم. اما انگار خیلی خوب توضیح ندادم. اگه زحمتی نیست یه نگاه به این سایت بندازین "ساین آتوشارژ" خرید شارژ همراه اول

ببینید من دقیقا دقیقا اینو میخوام. فکر کنم آژاکسی باشه . ( صفحه رو بالا و پایین کنید تا کارکرد متفاوتش رو ببینید)

گرچه تا همین جا هم ممنون از راهنماییتون.

درود

دوست گلم این ماژول bt-Floater هست . کارش نمایش ماژول متحرک بغل سایته .

دمو : BT Floater

دانلود از این تاپیک : *منتشر شد* افزونه ی درج ماژول های متحرک در کنار سایت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری