Ali_tx

چگونه از whmcs به عنوان سیستم تیکتینگ سایتم استفاده کنم

3 پست در این موضوع

با سلام و عرض خسته نباشید

چگونه از whmcs به عنوان سیستم تیکتینگ سایتم استفاده کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

خیلی از سایت ها رو تا الان دیدیم که به گونه ای از این اسکریپت مهم به عنوان تیکتینگ سایت

خودشون استفاده میکنند یکی از دلایل من برای استفاده اینه که کاربر برای دیدن تیکت خودش

نیازی نیست وارد سایت بشه یا حتما نام کاربری و رمز بخواد

با تشکر از اساتید و کاربران محترم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یکی از دلایل من برای استفاده اینه که کاربر برای دیدن تیکت خودش

نیازی نیست وارد سایت بشه یا حتما نام کاربری و رمز بخواد

پس چطوری میشه فهمید کدوم تیکت واسه چه کسی هست؟

بنظر من بهتر هست از RSTicket استفاده کنید چون با خود جوملا Match هستش و نسخه متصل به سامانه پیامکش هم منتشر شده

اما برای کار شما کافیه بیایید لینک بخش پشتیبانی WHMCS رو بعنوان یک منو به جوملا بدید بهش شکل زیر:

لینک رو کپی کنید،درجوملا وارد منو ها-منوی اصلی بشید و یک منو جدید از نوع"لینک خارجی" تهیه کنید

و نهایتا لینک رو بهش بدید و ذخیره کنید

موفق باشید

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز rstiket pro رو دارم ولی اینکه یه کاربر برای دیدن تیکت خودش باید وارد بخش مربوطه بشه رو خیلی ها از جمله خودم نمی پسندم با پشتیبانی چند سایت که در ارتباط بودم بعد زدن تیکت یه شماره تیکت لینک دار برام ایمیل میشد و باکلیک روی اون به صورت مستقیم وارد تیکت ارسالی خودم میدشم و مثلا اگر جوابی کامل نداده بودند دوباره در همون تیکت یه پبام دیگه میفرستادم و الی آخر تا وقتی که تیکت باز باشه همین روال ادامه داشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری