sdns

معنی این خطا چیه؟

8 پست در این موضوع

معنی این خطا توی Akeeba subscribe چیه؟

Warning: parse_ini_file() has been disabled for security reasons in /home1/sitename/public_html/media/akeeba_strapper/strapper.php on line 90

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home1/sitename/public_html/media/akeeba_strapper/strapper.php on line 93

این خطا رو توی ماژول ثبت اشتراک نشون می ده! و هم چنین توی صفحه وارد کردن اطلاعات برای ثبت نام!

توی لوکال هاست اشکالی نداشت ولی الان که منتقل کردم به هاست خطا می ده.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
معنی این خطا توی Akeeba subscribe چیه؟

Warning: parse_ini_file() has been disabled for security reasons in /home1/sitename/public_html/media/akeeba_strapper/strapper.php on line 90

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home1/sitename/public_html/media/akeeba_strapper/strapper.php on line 93

این خطا رو توی ماژول ثبت اشتراک نشون می ده! و هم چنین توی صفحه وارد کردن اطلاعات برای ثبت نام!

توی لوکال هاست اشکالی نداشت ولی الان که منتقل کردم به هاست خطا می ده.

درود

تابع parse_ini_file روی هاستتون بسته شده . با پشتیبانی هاست تماس بگیرین متن خطا رو بهشون بدید ببینید میتونن بازش کنن .

موفق باشید

پشتیبانی هاست می گه که به دلیل موارد امنیتی نمی تونه این تابع رو فعال کنه!

چی کار باید بکنم تا این خطا رو نشون نده؟

اصولا کار این تابع parse_ini_file() چی هستش؟

این تابع برای خواندن فایلهای ini و تبدیل مقادیرش به آرایه است

ارتباطی به امنیت نداره ولی چون حروف ini تو تابع هست بعضی فکر میکنن امنیت php.ini با فعال بودن این تابع پایین میاد!!!:auau:

واقعا که! هنوز هاستینگ معتبری به نظر می رسه هااااا!

قبلا از همین آکیبا استفاده کرده بودم ولی خطایی نداشت، تعجب کردم!

ابوالفضل جان الان من چی کار کنم! اون ها که فعال نمی کنن! چی کار کنم این خطا رو نشون نده و آیا افزونه درست کار خواهد کرد؟!

واقعا که! هنوز هاستینگ معتبری به نظر می رسه هااااا!

قبلا از همین آکیبا استفاده کرده بودم ولی خطایی نداشت، تعجب کردم!

ابوالفضل جان الان من چی کار کنم! اون ها که فعال نمی کنن! چی کار کنم این خطا رو نشون نده و آیا افزونه درست کار خواهد کرد؟!

انتقال به هاستی که اختصاصی برای جوملا کانفیگ شده باشه

(فارسی وب هاست)

انتقال به هاستی که اختصاصی برای جوملا کانفیگ شده باشه

(فارسی وب هاست)

راه حل مناسبی نیست!

چون این هاست رو تازه خریدم! و هنوز یک سالش تموم نشده!

و متاسفانه جزو 10 هاستینگ برتر ایران هم هست.

آیا راهی وجود داره که خطاها رو مخفی کرد؟ توی بخش جوملا یه جایی بود برای نمایش خطاها؟ کجاست اون؟ پیداش نمی کنم!

تنظیمات کلی => سرور=> نمایش خطا را بر روی هیچ قرار دهید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری