# Saeed #

بسیــــار مهم *

25 پست در این موضوع

سلام دوستان , با عرض خسته نباشید خدمت دوستان گرامی .

بنده سعید سلیمانی خواه هستم , 14 ساله از تهران .

من عاشق طراحی سایتم , با جوملا 1.7 , دوست دارم با این برنامه طراحی حرفه*ای رو از الان که نوجوان هستم شروع کنم . الان من از این برنامه و کاربرد هاش هیچ چیز نمیدونم .

من فقط و فقط به خاطر دوستان ( استادان ) گرامی این انجمن در مورد جوملا 1.7 عضو اینجا شدم . ( میخواستم نحوه*ی کار با این برنامه رو یاد بگیرم )

توجه : شما فکر کنید دارید جواب سوال کسی رو میدید که هیچ چیز بلد نیست!

لطفا راهنماییم کنــــــــــــــــــــــــــــــــــید .

با تشکر و سپاس فراوان .

gift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

خوش آمدید به انجمن

خواهشن از عناوین درست و مرتبط استفاده کنید

-*

انجمن رفع اشکال و توسعهخ دهنده جوملاست شما باید با تو جه به آموزش ها جوملا بالا بیارید و امکاناتی که نیاز دراید هم سرچ کنید پیدا نکردی و یا مشکلی داشتید مطرح کنید در خدمت هستیم

1- اول یکی از نسخه های جوملا رو دانلود کن (پیشنهاد من 1.5 یا 2.5 هست)

2- این نرم افزار رو دانلود کن

Wamp server

این نرم افزار جهت ساخت یک هاست در کامپیوتر به کار میره (لوکال هاست/سرور محلی)

3- دانلود کتاب آموزش جوملا

کتاب راهنمای استفاده از جوملا مهندس نوید زارعی

دانلود کتاب آموزش جوملا از مبتدی تا پیشرفته مهدی هراسی پور

امیدوارم موفق باشی در راهی که انتخاب کردی

دقیقا میشه توضیح دهید و بفرمایید که Wamp Server برای چی هست , من دانلودش کردم اما چیزی ازش سر در نیاوردم . کمی گیج کننده هست برای من , با توجه به سنم . توضیح کاملتری لطفا بدید .

:auizz3ffy9vla57584xgift

دقیقا میشه توضیح دهید و بفرمایید که Wamp Server برای چی هست , من دانلودش کردم اما چیزی ازش سر در نیاوردم . کمی گیج کننده هست برای من , با توجه به سنم . توضیح کاملتری لطفا بدید .

دوست عزیز شما می تونید با جستجو اطالعاتی به دست بیارید بنده از شما کوچیک تر بودم که با جوملا آشنا شدم و هنوز هم در برخی موارد مشکل دارم یعنی جوملا چیزی نیست که شما بگین در عرض یه سال میشه همه چیزشو یاد گرفت

Wamp Server یک نرم افزار هستش برای ساخت local host ، لوکال هاست چیه ؟ لوکال هاست یه نوع هاست هست که روی کامپیوتر شما ایجاد میشه و شما می تونید اسکریپت ها و سی ام اس های مختفل رو روش بریزید و نصب کنید . جوملا هم یکی از اونا

شما توش قابلیت هایی رو در اختیار دارید که کاملا به یه هاست شبیه سازی شدن و می تونید توش یه سایت آزمایشی جهت آشنایی بیشتر با جوملا و تست امکاناتش راه اندازی کنید . راهنماش هم همه جا هست که می تونید با دانلود و خوندنش نحوه استفاده از اونو یاد بگیرید .

در ضمن نرم افزار های مشابه دیگری مثل mowes و xamp نیز وجود داره .

راهنمای استفاده از نرم افزار wamp

http://www.deviran.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-wamp-server/

درضمن بهتون توصیه می کنم کتاب آموزش فارسی جوملا رو دریافت کنید و ازش استفاده کنید . خیلی بهتون کمک می کنه

سلام

دانلود فیلم های آموزشی رایگان برای افراد مبتدی:

http://forum.ahvazsell.com/viewforum.php?f=26

دوستان , کسی میتونه لینک دانلود جوملا 1.5.8 رو برام تو این تاپیک بگذاره , ممنون میشم .

باسلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملا ایران.

ببنید دوست عزیز ، تو اون آموزش چون مربوط به چند وقت پیشه (حدود 2سال پیشه.) به همون خاطر در اون راهنما از جوملا1.5.8 صحبت شده.الان جوملا ه ورژن 2.5.3 رسیده شما باید این ورژن رو دانلود و نصب کنید.

ورژن 2.5.3 جوملا رو از لینک زیر دانلود کنید.

http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/16804/73116/Joomla_2.5.3-Stable-Full_Package.zip

توجه داشته باشین دقیقا به همون شکلی نصب میشه که در اون راهنما ملاحضه کردید(راهنما نصب جوملا 1.5.8 ) تنها فرقش اینه که محیطش گرافیکی تر و زیباتر شده .والا مراجل همون مراحله....

ضمناً : به ترتیب لینکهای زیر هم مطالعه بفرمایید.

http://wiki.joomfa.org/main/%D8%B1%D8%AF%D9%87:%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9

و

http://wiki.joomfa.org/main/%D8%B1%D8%AF%D9%87:%D8%A8%D8%AE%D8%B4_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA

و

http://wiki.joomfa.org

اگر میخواید از پایه چند و چون کار دستتون بیاد.حتماً،حتماً،حتماً (3بار برای تاکید!) این لینکها رو مطالعه کنین و بی تفاوت نسبت بهش نباشین

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

دوستان , کسی میتونه لینک دانلود جوملا 1.5.8 رو برام تو این تاپیک بگذاره , ممنون میشم .

دوست عزیز مگه این نسخه اومده ؟؟؟؟؟

فعلا 1.5.26 هست از کجا 1.5.8 رو در آوردین ؟

از این لینک آخرین نسخه رو دریافت کنید

http://joomlaforum.ir/download/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1-5.html

امین جان عدد ریاضی نیست که بگیم 0.8 بزرگتر از 0.26 میشه!! اینا شمارست. یعنی یک، دو، سه .... هشت، نه، ده ... بیست و شش و... :28:

جوملا 1.5.8 سال 2008 ریلیز شد

امین جان عدد ریاضی نیست که بگیم 0.8 بزرگتر از 0.26 میشه!! اینا شمارست. یعنی یک، دو، سه .... هشت، نه، ده ... بیست و شش و... :28:

جوملا 1.5.8 سال 2008 ریلیز شد

آهان

من فکر کردم منظورش جوملا 1.5.80 هست :1dco2x0p1lilzhfpg1t

من کتاب مرجعه جوملا از مبتدی تا پیشرفته رو دانلود کردم , نوشته*ی آقای نوید زراعتی , در این PDF گفته شده است که در وهله اول باید جوملا 1.5 رو دانلود کنیم و وارد سایت www.persianit.ir شده و آخرین نسخه جوملا 1.5 یعنی 1.5.8 رو دانلود کنیم , تاریخ آخرین ویرایش این کتاب سال دی 1387 هست! فکر کنم برای همین شما فکر میکنید همچین نسخه* ای نداریم آقای " امین پور سعید " .

حالا این نسخه ها فقط از نظر زیبایی با هم فرق دارند , مهم اصل برنامه هست .

حالا من باید بالاخره چه نسخه ای رو دانلود کنم ؟

به نظر من از نسخه جدید جوملا 1.5 یعنی 1.5.26 شروع کنید ، خیلی فرق ندارن باهم و بعدش برین روی جدیدترین نسخه جوملا یعنی 2.5.3 فارسی

مونده به سلیقتون

من جوملا 2.5.3 رو به همراه یک Wamp Server دانلود کردم , حالا باید چه کار کنم , 20 گیگ هاست رایگان جوملا رو باید بگیرم ؟

الان آموزش جوملا رو هم دارم , نوشته*ی آقای نوید زراعتی , الان باید چیکار کنم ؟

تمام مراحل بالا انجام شده به غیر از هاست 20 گیگ رایگان جوملا .

در ضمن من نمیدونم چگونه از Wamp Server استفاده کرد , همینطور جوملا 2.5.3 .

من جوملا 2.5.3 رو به همراه یک Wamp Server دانلود کردم , حالا باید چه کار کنم , 20 گیگ هاست رایگان جوملا رو باید بگیرم ؟

الان آموزش جوملا رو هم دارم , نوشته*ی آقای نوید زراعتی , الان باید چیکار کنم ؟

تمام مراحل بالا انجام شده به غیر از هاست 20 گیگ رایگان جوملا .

در ضمن من نمیدونم چگونه از Wamp Server استفاده کرد , همینطور جوملا 2.5.3 .

دوست عزیز اصلا هاست رایگان نمی خواد ومپ سرور بهتون این امکان رو میده که هاردتون رو به هاست مجازی تبدیل کنید البته هاستی که فقط خودتون بهش دسترسی دارین نه افراد دیگه

من آموزش استفاده از ومپ سرور رو بهتون نوشتم

معلومه که نخوندین

دوست عزیز شما می تونید با جستجو اطالعاتی به دست بیارید بنده از شما کوچیک تر بودم که با جوملا آشنا شدم و هنوز هم در برخی موارد مشکل دارم یعنی جوملا چیزی نیست که شما بگین در عرض یه سال میشه همه چیزشو یاد گرفت

Wamp Server یک نرم افزار هستش برای ساخت local host ، لوکال هاست چیه ؟ لوکال هاست یه نوع هاست هست که روی کامپیوتر شما ایجاد میشه و شما می تونید اسکریپت ها و سی ام اس های مختفل رو روش بریزید و نصب کنید . جوملا هم یکی از اونا

شما توش قابلیت هایی رو در اختیار دارید که کاملا به یه هاست شبیه سازی شدن و می تونید توش یه سایت آزمایشی جهت آشنایی بیشتر با جوملا و تست امکاناتش راه اندازی کنید . راهنماش هم همه جا هست که می تونید با دانلود و خوندنش نحوه استفاده از اونو یاد بگیرید .

در ضمن نرم افزار های مشابه دیگری مثل mowes و xamp نیز وجود داره .

راهنمای استفاده از نرم افزار wamp

کد:

http://www.deviran.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-wamp-server/

درضمن بهتون توصیه می کنم کتاب آموزش فارسی جوملا رو دریافت کنید و ازش استفاده کنید . خیلی بهتون کمک می کنه

دوست عزیز اصلا هاست رایگان نمی خواد ومپ سرور بهتون این امکان رو میده که هاردتون رو به هاست مجازی تبدیل کنید البته هاستی که فقط خودتون بهش دسترسی دارین نه افراد دیگه

من آموزش استفاده از ومپ سرور رو بهتون نوشتم

معلومه که نخوندین

بله توضیحات شما رو مطالعه کردم , اما این توضیحات خیلی کم است , من بارها گفتم که سنم کم هست , من مبتدی هستم و باید برای من توضیحه 20 خطی داده بشه , نه 5 خطی .

دوست عزیز آموزش نصب جوملا بر روی لوکال هاست xampp در این تاپیک توسط آقای مردانه زاد داده شده

اینم لینکی برای Wamp Server همراه با تصویر برای 1.5

اینم یک لینک برای 2.5

ویرایش شده در توسط saman10

دوست عزیز آموزش نصب جوملا بر روی لوکال هاست xampp در این تاپیک توسط آقای مردانه زاد داده شده

اینم یک لینک برای 2.5

ممنونم اما لینک ها همه نادرست هستند , و همینطور فایلهای پیوست شما .

:33::33:تعجب میکنم این دو تا لینک صحیح و سالم بودن و آموزش همراه با تصویر

اینم یک لینک برای 2.5

ممنونم اما لینک ها همه نادرست هستند , و همینطور فایلهای پیوست شما .

همه ی لینکهای سالم هستند دوست من.

الان درست شدن , مثل اینکه اون موقع اشکال داشتن .

خب , در اینجا من اموزش رو خواندم , اما پیامی نیامد که اونو Yes کنم و ادامه*ی کار رو برم , تعجب میکنم .

کدوم قسمت پیامی نداده؟؟بگو تا کدوم مرحله پیش رفتی؟؟؟

موقعی Wamp Server رو نصب کردم , اومدش رو تولبارم , کلیک میکنم روش , منوهایی مانند local host , php my admin , www directory , apache , php و ... رو بهم نشون داد , من روی این منوها کلیک کردم , اما هیچ اتفاقی نیفتاد , باید چیکار کنم , اینم یک عکس از Desktop من به همرا منو*های Wamp Server در تولبار :

http://jupload.ir/uploads/joomlaforum.ir_13332180411.jpg

خب نصب شده دیگه، الان باید بری مرحله بعد.روی www directory کلیک کن. میری توش. یک پوشه ی جدید توش بساز مثلا websit1 فایل زیپ شده ی جوملارو تو این پوشه اکسترکت کن،بعد دوباره روی wamp کلیک کن و localhost رو کلیک کن بعد مرورگرت باز میشه حالا اسم اون پوشه رو میتونی ببینی روش کلیک کن و ادامه بده تا جوملا رو نصب کنی.همه اینا تو اون کتاب هست.خوب بخون اگه نتونستی رفع کنی بیان کن.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری