aram_1987f

اندر احوالات تاپیک زدن و پاسخ دادن و تشکر دادن

5 پست در این موضوع

سلام

این چن وقته که تو انجمن هستم ی چیزایی دیدم که گاها سوژه ی خنده و گاه سوژه واسه ناراحتی و خیلی وقتا پایین رفتن شخصیت گوینده اون حرف شده

این تاپیک زده شده واسه بیان همچین مسائلی اغلب سوژه های خنده ش رو ترجیح می دم یاد کنیم و در کنارش امیــــــــِدوارم این تاپیک کمک کنه که اگه گاها سهوا" برخی رفتارای ناخوشایند ازمون تو انجمن سر می زنه دقت بیشتری رو مبذول کنیم که مسبب ناراحتی کسی نشیم

و از دوستان هم خواهش می کنم از اسم بردن یا لینک دادن به موضوعی پرهیز کنن وقتی چیزی رو تعریف می کنن

برای مثال :

من اوایل که وارد انجمن شده بودم فک می کردم هر فردی تعداد تشکرهاش بیشتر باشه خیلی دیگه کارش درست هست درحالی که این یک اشتباه بزرگ بود و بعد ها متوجه شدم دکمه ی تشکر کاربردهای گوناگونی همچون :خوندم ,ما پشتتیم , آقا احساساتم جریجه دار شد و... هم هست و گاها خیلی از دوستان 20خط توضیح برای راهنمایی عزیزی می نویسن و دریغ از ی تشکر

عده ی دیگری هم رویت شدن که

مثل سیاهی لشکر پشت عده ای بودند و هستند وگاها فک می کنم اگه طرف فحش هم ارسال کنه سپاه سیاهی لشکر تشکر و علاقه مندی میده بهش

شاید برای موردی که من مثال زدم موارد دیگه ای رو هم بشه اضافه کــــرد .

به هر حال این مثالی بود در باب تشکر های انجمنی ما

منتظر ایده های شما در سایر ابواب و همچنین باب تشکر دادن هستیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مسعود جان نه بابا , ممنون از تشکر اما منظورم از زدن این تاپیک این بود که شما هم اینجور مسائلی که باهاش روبرو شدید بیان کنید تنها یک مثال بود

امیدوارم تو تاپیک شرکت کنید تا تنکس دادن

ممنون

ویرایش شده در توسط aram_1987f

تقریباً یک ماه پیش بود که یه چیز جالبی توجه منو جلب کرد.یکی از کاربرای انجمن بیشتر از 40 تا ارسال داشت که همشون سوال بود و حتی یه دونه پست واسه جواب کسی نداده بود.البته تا اینجاش اشکالی نداره ولی قسمت جالبش اینجا بود که سوالاشو جوری مطرح میکرد که انگار داره از نوکرش سوال میپرسه و اگه آنی جواب نمبگرفت کلی شاکی میشد.چیزی که نظر منو به خودش جلب کرده بود این بود که تعداد تشکرهای ایشون 0 بود و این در حالی بود که همه سوالاتش به جواب ختم شده بود.

همه این حرفا رو زدم که بگم تنها دستمزد این عزیزان که جواب سوالات مارو میدن همین انرژی هستش که باکلید تشکر بهشون انتقال میدیم.

من به شخصه توی تاپیکهایی هم که خودم ننوشتم هم اگه ببینم کسی وقت گذاشته و جواب سوالات دیگران رو داده کلید تشکر رو براش میزنم.

بابت افتتاح این تاپیک هم تشکر

جناب نادری به نکته جالبی اشاره کردید

البته کنار این قضیه عده ای رو هم داریم که نهوه ی پاسخ گوییشون واقعا آدمو ناراحت می کنه چند ماه پیش تو ی انجمنی بود یکی از بچه ها راجع به سایتی که طراحی کرده بود سوال پرسیده بود و ی نفر با لحن خیلی بدی طراحی سایت رو انتقاد کرده بود ازش ... اغلب هم توجه می کردی به پست های اون فرد همون جوری پاسخ بچه هارو می دادن ....

نمی گم اون سایت خیلی دیزاین توپی داشت اما می شد از الفاظ دیگه برای راهنمایی استفاده کرد ..

بازم ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری