cilek

عدم ورود به مدیریت و رفرش صفحه

15 پست در این موضوع

سلام

من جی کامنت نصب کردم بعد که یه جای دیگه خواستم وارد مدیریت سایتم شم دیگه وارد نشد و چه یوزر پسورد رو درست بزنم چه غلط فقط صفحه رفرش می شه و هیچ جوری نمی تونم وارد شم

همه پلاگیم های مربوطه رو نگاه کردم فعاله ارور رو ماکزیمم قرار دادم ارروری نداد باز سشن رو هم پاک کردم راستی جی کامنت رو هم پاک کردم و جوملام هم 1.7 هست

ممنون می شم کسی راهنمایی کنه

اگه می شه از اطلاعاتم بک آپ بگیرم و دوباره بالا بیارم اونم بگید

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

منم همین مشکل رو دارم بعد از به روز رسانی K2 و حذف پلاگین jch دیگه نمیتونم وارد بخش مدیریت سایتم بشم چه رمز درست و چه رمز غلط فقط صفحه رفرش میشه هیچ خطایی نمیده چند تا از مطلب هایی که در انجمن با این موضوع بودن رو خوندم و کارهایی که گفته شده بود رو انجام دادم ولی تا این لحظه موفق به ورود نشدم آیا کسی از دوستان وقت داره من بهش دسترسی بدم تا در حل این مشکل به من کمک کنه ؟

با تشکر

مطمئنیند که بجز نصب جی کامنت کار دیگه ای نکردین؟

پلاگین ها و افزونه های جی کامنت رو از دیتابیس هم پاک یا غیر فعال کنید

آقا مشکل من حل شد

کوکی های جوملا رو فعال کرده بودم از فایل تنظیمات پاک کردم درست شد

آقا مشکل من حل شد

کوکی های جوملا رو فعال کرده بودم از فایل تنظیمات پاک کردم درست شد

مشکل من هنوز پا برجاست پسورد رو ریست کردم k2 رو غیر فعال کردم ولی باز هم فقط رفرش صفحه بدون هیچ اروری یکی کمک کنه لطفا

آقا این اررور تنظیمان رو روی ماکسیمم بزار ببین چی می شه

شما این پلاگین plg_user_joomla را غیرفعال کردید

از طریق سی پنل ( phpmyadmin) می تونید فعالش کنید

مهندس cilek هدس میزدم مشکل از cookie ها باشه چون خودم هم این مشکل رو داشتم و بعد از یک هفته بالاخره فهمیدم از چیه و درستش کردم

اگر مشکلات ثانویه ای داشتید از سایتتون بکاپ بگیرید و به بسته ی نصبی تبدیلش کنید و از اول نصبش کنید تا تنظیمات درست جایگزین بشه

سلام بخش گفته شده در مورد یوزر رو چک کردم غیر فعال نیست من تازه کار هستم دوستان این سایت هرچند ابتدایی رو با زحمت زیادی ساختم لطفا کمک کنید چه کنم هنوز ناکام در ورود به مدیرت

من کلی از مطالبی که درمورد این موضوع تو انجمن بود رو خوندم و اجرا کردم ولی نشد نمیدونم شاید هم من یجا رو اشتباه رفته باشم لطفا کمک کنید

سلام بخش گفته شده در مورد یوزر رو چک کردم غیر فعال نیست من تازه کار هستم دوستان این سایت هرچند ابتدایی رو با زحمت زیادی ساختم لطفا کمک کنید چه کنم هنوز ناکام در ورود به مدیرت

من کلی از مطالبی که درمورد این موضوع تو انجمن بود رو خوندم و اجرا کردم ولی نشد نمیدونم شاید هم من یجا رو اشتباه رفته باشم لطفا کمک کنید

سایتتون رو چک کردم مشکل رفع شد الان میتونید وارد مدیریت بشید

با تشکر از جناب Saber

الان ارور نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندارید رو میده برای رفع این مشکل چیکار کنم آیا شما کلمه عبور جدیدی برای سایت من در نظر گرفتید ؟

یا بخاطر اینه که من چند بار کلمه عبورم رو عوض کردم ؟ راهنمایی کنید لطفا

با تشکر از شما

من برای تست کردن یه رمز عبور خودم گذاشتم و با اون وارد مدیریت شد دوباره رمز خودتون رو گذاشتم احتمالا چون زیاد عوض کردید درست نمیزنید

از طریق همون phpmyadmin یه رمز جدید بذارید و با اون وارد بشید

با تشکر از شما رمز رو ورود رو عوض کردم و به مدیرت وارد شد اگر امکانش هست بهم بگید مشکل دقیقا از کجا بود من چه کاری رو باید انجام میدادم که نداده بودم

باز هم ممنونم

توی فایل کانفیگتون کوکی هایی رو که تعریف کرده بودید برداشتم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری