farzad2

ویرایش محصولات اسلایدشو در sj-hitech

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

من قالب SJ - Hitech appstore طراحی Smart addons رو دارم روی جوملا 2.5 و ویرچومارت.

قالبم اسلاید شو داشت، تا این که من مطالب نمونه که توی دموش هست رو پاک کردم. حالا نمیدونم از کجا باید محصولاتم رو توی اسلاید شو بذارم.

آدرس سایت خودم: stockcenter.ir

ادرس دمو : http://joomla-template.ir/demo-mordad92/SJ_Hitech/

ویرایش شده در توسط farzad2

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز اگه منظور شما اسلایدر بالا باشه که فعال نیست

ببین کدوم افزونه در موقعیت

main-bottom هست اون افزونه رو باز کن حتما تغغیرات در این ماژول هست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ماژولش توی این موقعیت نبود. شاید پاک شده باشه. اما افزونه ی Sj Article Slider Responsive رو توی مدیریت افزونه ها پیدا کردم ولی امکان ویرایش نداره. در ضمن فعال هم هست یعنی ایکون وضعیتش سبزه.

اگه ماژولش حذف شده باشه چیکار میتونم بکنم ؟

ویرایش شده در توسط farzad2

ماژولش توی این موقعیت نبود. شاید پاک شده باشه. اما افزونه ی Sj Article Slider Responsive رو توی مدیریت افزونه ها پیدا کردم ولی امکان ویرایش نداره. در ضمن فعال هم هست یعنی ایکون وضعیتش سبزه.

سلام دوست عزیز اگه منظور شما اسلایدر بالا باشه که فعال نیست

ببین کدوم افزونه در موقعیت

main-bottom هست اون افزونه رو باز کن حتما تغغیرات در این ماژول هست

اگه فقط از مدیریت ماژولها پاکش کرده باشید می تونید گزینه جدید را بزنید و یکی دیگه از همون نوع بسازید چون خود ماژولش را کامل از سایت پاک نکردید .

البته قبلش قسمت حالت را بر روی زباله بزارید تا ببینید ماژولش اونجا هست یا نه؟

نمیشه ماژولش رو ساخت. امتحان کردم.

حتی توی کد های css قالب هم نوشته vmslideshow اما نمیدونم از کجا باید راش بندازم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری