sabanetaria

هدم ذخیره مطلب جدید و نمایش صفحه سفید

6 پست در این موضوع

با سلام

من چند وقتی هست که درام با یک مشکل دست و پنجه نرم می کنم دیگه اعصابم خورد شده زمانی که یک مطلب جدید ایجاد می کنم و یا مطلبی را ویرایش می کنم و گزینه ذخیره را که می زنم صفجه سفید می یاد و چیزی هم ذخیره نمی شود خواهشا راهنمایی کنید بد جوری اعصابم ترکیده در ضمن در بروزهای مختلف و سیستم های مختلف تست شده در ضمن کش هم خالی شده ولی باز مشکل وجود دارد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

از تنظیمات کلی سربرگ سرور گزارش خطا رو حداکثر قرار بدید بعد ببینید موقع ذخیره مطلب چه خطایی بهتون میده

از تنظیمات کلی سربرگ سرور گزارش خطا رو حداکثر قرار بدید بعد ببینید موقع ذخیره مطلب چه خطایی بهتون میده

دوست عزیز هیج اروری نمی ده مشکل همینجاست اگه ارور می داد حل کردنش راحت بود

یه بار آخرین نسخه جوملا را روی هاست اکسترکت کنید و بعدش پوشه اینستال را پاک کنید و بررسی کنید

اگه توصیه ی دوستان جواب نداد.از منوی سایت,جداول دیتابیس رو تعمیر کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری