arshia_najafi

خبرنامه سفارشی

7 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

ابتدا یه سری به سایتم بزنید www.borsbaz.ir بعدبرین پایین قسمت خبرنامه .خبرنامه موجود به صورت کد نوشته شده و فقط جنبه نمایشی داره که توسط طراح درست شده ایا خبرنامه ای وجود داره که بشه روی همین کار بکنه یعنی اطلاعات رو کاربر وارد کنه و با زدن کلید ارسال اطلاعات ذخیره بشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خبرنامه باید تو قسمت مدیریت کامپونت یا ماژول بررسی کنی ببینی هست یا نه؟

بنظرم یه چیز ظاهریه ، لینک اشتراک ش کار نمی کنه

معمولا خبرنامه های مرسوم شامل یک کامپوننت و یک ماژول هستند و شما با قرار دادن ماژول ان ها در سایت می تونید کاربران را عضو خبر نامه کنید و ..

حالا برای اینکه به شکل ان سایت که معرفی کردید باید ماژول خبرنامه را سفارشی کنید برای مثال برای سفارشی کردن ماژول acymailing که از بهترین افزونه های خبرنامه برای جوملا هست این صفحه را ببنید :

http://www.acyba.com/en/support/documentation/144-customize-acymailing.html

acymailing در دو نسخه ی تجاری و رایگان عرضه می شود:

http://extensions.joomla.org/extensions/content-sharing/newsletter/10341

دوست عزیز میتونی از اون استفاده کنی اما کمی تغییرات باید توش بدی

مثل براش تعریف شده که تو فیلد فقط عداد باشه شما باید اون تغییرش بدی به حروف لاتین چون باید ادرس ایمیل بزنه

بعد متونشو تغییر بدین که کار ساده ای هست (هم متون ماژول باید تغییر بدی هم کامپوننت) اگه خواستی

بعد اینجا مهمه من این افزونه رو تست نکردم که از شماره های که توش ذخیر میشه یعنی تو کامپوننت میشه خوروجی گرفت یانه(اگه بشه که راحت میشین)

خوروجی میگیرین و به قسمت ارسال ایمیل خود جوملا میرین و اونجا فایل میدی و متن یا فایل ایمیل رو هم درج میکنی و ارسال میزنی

:auizz3ffy9vla57584x

اووووووووووو.

من فکر کردم مگی از افزونه خبرنامه پیامکی میشه استفاده کرد بجای ...

:25r30wi::41:

اقا مجید این افزونه ای که معرفی کردید نصب نمیشه بعد مدتی لود پیغام Internal Server Error رو میده!

مشکل از خبرنامه نیست ، چون خودم از این استفاده می کنم. شاید به خاطر حجم زیاد افزونه بوده، از نصب از پوشه استفاده کنید ببینید حل می شه؟ :37:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری