vimax

مشکل با ساخت لایسنس به کمک ioncube

8 پست در این موضوع

سلام

دوستان من یه اسکریپت نوشتم میخوام به مشتری بدم

دیروز ioncube نسخه پرو رو از سایتش خریدم بعد از نصب مسیر سورس فایل و مسیر تارگت رو دادم

بعد رفتم تو تب Restrictions که لایسنس بهش بدم و مشخص کنم این اسکریپت فقط روی دامنه ای که میخوام و فقط با لایسنسی که براش تولید میشه بالا بیاد اما خطا میده

کسی میدونه مشکل چیه؟

61619758144298902643.png

چطوری میشه اسامی متغیرهای کدمو با این با حداکثر ضریب امنیتی محافظت کنمو و خروجی بگیرم؟

ایا میشه کاری کرد که مثلا هم روی دامنه محدود کرد ، هم بر حسب فایل لایسنس ، هم محدودیت زمانی تو همین تب تنظیماتشو داره ولی من بلد نیستم

کسی میتونه کمک کنه منو؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

یعنی کسی تو انجمن با این برنامه کار نکرده تا حالا؟

برنامه نویس نداریم؟!

خیلی پیچیده نیست کاری که انجام میدید درسته

ولی نباید مسیر target و سورس تو یک پوشه باشه

خطایی که میده هم بگید راهنمایی کنم

خیلی پیچیده نیست کاری که انجام میدید درسته

ولی نباید مسیر target و سورس تو یک پوشه باشه

خطایی که میده هم بگید راهنمایی کنم

ممنون از پاسختون

Encoding to use a license file overrides server and expiry settings on the project settings Restrictions tab. You should add restrictions on either the Restrictions tab or with a license file but not both

در مورد سورس تو فولدر ومپ انداختم ولی تارگت رو انداختم تو یه ساب فولدر از همون فولدر شما میفرمائین این اشتباهه؟

+++++++++++++

من یه بار روی خود سرور تست کردم is not valid for this server. in Unknown on line 0 این رو میداد

f6 رو زدم یه پنجره و یه لایسنس جنریتور باز شد فایل لایسنس رو تونستم بسازم آی پی و دامنه سرور هم درست میدم اما خطا اینولید سرور میده نمیدونم مشکلش چیه

+++++++++++++

کار که میخوام بکنم اینه که اسکریپتی که نوشتمو روی دامنه و آی پی مورد نظرم به مدت زمانی که مشخص میکنم یعنی 1 سال هم انکد بشه با ioncube هم اینکه فایل لایسنس براش تولید بشه که سورس رفت روی سرور لایسنس رو باید بخواد اگر این فایل نباشه نتونه لود کنه

این رو میشه زحمت بکشین شما تو تب های این برنامه چه تنظیماتی اعمال میکنین

gift

61378521652437887715.png

اینطوری وقتی تنظیم میکنم خطای زیر رو میده

Encoding to use a license file overrides server and expiry settings on the project settings Restrictions tab. You should add restrictions on either the Restrictions tab or with a license file but not both

من نمیدونم چرا هر 3 تا نمیشه ! وقتی مثلا فقط محدودیت روی دامنه و آی پی سرور هست گیر نمیده! یا مثلا فقط تولید لایسنس {که البته از اینجا اصلا لایسنس رو نمیسازه!!} یا مثلا محدودیت زمانی بهش میدم

اما هر 3 تا نمیشه!!

تا انجا که من کار کردم ioncube تولید لایسنس نمی کرد. یعنی برای ایجاد محدودیت برای 1 سال فقط کد طوری هست که تا ان تاریخ فایل کد شده کار می کنه و بعد از ان ارور نمایش می ده و کاربر نیاز داره دوباره از شما فایل کد شده جدید بگیره. ولی برای لایسنس شما باید یک فایل را کد کنید و با php قسمتی از اسکریپت را محدود می کنید به تایید توسط یک کلید خارجی یا تایید توسط سرور

تا انجا که من کار کردم ioncube تولید لایسنس نمی کرد. یعنی برای ایجاد محدودیت برای 1 سال فقط کد طوری هست که تا ان تاریخ فایل کد شده کار می کنه و بعد از ان ارور نمایش می ده و کاربر نیاز داره دوباره از شما فایل کد شده جدید بگیره. ولی برای لایسنس شما باید یک فایل را کد کنید و با php قسمتی از اسکریپت را محدود می کنید به تایید توسط یک کلید خارجی یا تایید توسط سرور

چرا ایجاد میکنه یه فایل لایسنس میسازه ، غیر از اون اگر f6 رو بزنی پنجره لایسنس مستقیم برات باز میکنه وقتی f7 رو بزنی اون پنجره ای که اتچ کردم میاد و گزینه آخرش دقیقا واسه تولید فایل لایسنس هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری