sornagostar

در خواست افزونه ...

8 پست در این موضوع

در خواست يه افزونه داشتم از اساتيد كه از من هم خواستن ولي من نتونستم كاري انجام بدم ...

توضيحاتم درباره افزونه /

1-كامپوننتي باشه كه مي خوام رو يه سايت شركتي نصب كنم كه

1-هر كاربري كه اومد بتونه ببينه چقدر سهام داره و از كي سهام داره و چقد طلب كار هست از شركت و چقد بدهكار

2-بتونه به كاربراي ديگه پيام خصوصي ارسال كنه و به ادمين هم همينطور

3-پروفايل كامل مثل نام و نام خانوادگي تاريخ تولد شماره هاي تماس شهر و. آدرس دقيقش تغيير رمز همون پسورد....

ميخوام اگه ممكنه كمكم كنيد يا اينكه اگر افزونه خاصي در ذهن داريد برام معرفي كنيد ممنون ميشم ..از چند نفر كاربراي حرفه اي سايت خواستم ولي ..؟؟؟

در كمال تشكر و سپاس از شما...

:auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شما بیشتر به یک DB کامل نیاز دارید و نقش افزونه فقط اتصال کاربر بر اساس سطوح دسترسی تعریف شده به قسمت های نامبرده هست.

برای جوملا و PHP در این مورد اطلاعی ندارم اما این کار با DB SQL و یک Conection به صفحه ASP.NET حل میشه.

این کارو من برای برنامه ویندوزی (#C) انجام دادم.

حتما" باید سایت با جوملا باشه؟

چقدر میخاین هزینه کنید؟

پيام جان من يه چيزي كار كردم ولي قابل قبول نبود آره سايت رو هم كه كار كردم جوملاست ....يعني افزونه حتي به زبان انگليش هم نيست اينطوري كه تو جوملا جهاني باشه ..من سرچ كردم ولي ؟؟؟؟

سلام

ببین سوالی که پرسیدی کمی ناقص هست .

دلیلش اینه که شما داری میگی ببینه که چقدر سهام داره و از کی سهام داره و چقدر بدهکار و طلب کار هست .

خوب شما اصل کار را نگفتی اول باید یک سیستمی طراحی بشه که این کاربر بیاد سهام بخره . بعد داخل اون سیستم بشه بدهکار و طلب کار و غیره را مشخص کرد .

پس شما تا زمانی که کالایی را نفروشید نمیتونید گزارش فروش بدید .

مگر اینکه شما سهام را بصورت دیگری بفروشید .و بخواهید در سایت بصورت جداگانه و دستی برای هر خریدار یک اکانت ایجاد کنید و کاربر گزارش سهام ها را مشاهده کنه .

شما اول مشخص کن که می خواهی کامپوننتی باشه که سهام بفروشید و در کنارش گزارش فروش به کاربر بدی .

یا نه فقط یه کامپوننت باشه که کاربر گزارش گیری کنه و اطلاعات هویتی را تغییر بده.

اگر مورد دوم یعنی فقط گزارش گیری باشه .میشه با اتصال دو تا کامپوننت این کار را کرد

موفق پایدار

نه فروش كه نيست حداقلش يه افزونه اي باشه كه تو باكس مثلا اينها باشه

1-طلب كار

2-بدهكار

-سهام شما

4-بشه پيام خصوصي ارسال كرد

همين

گزینه 1 و 2 و 3 توسط کاربر ایجاد بشه و یا امکان ویرایش داشته باشه .

یا فقط از سمت مدیر در بخش کاربری امکان ایجاد یا ویرایش داشته باشه.

آدرس سایتت رو بده ببینم .

روی سایتت کامپوننت k2 هست .اگر هست میشه این امکانات را روی k2 پیاده کرد

اگر نیست تا یک کامپوننت دیگر معرفی کنم

موفق پایدار

محمد جان سايت مال مشتري هست ...نه k2 نيست ...

راستي نه فقط از طرف مديريت باشه تغييرش داد اون 3 تا رو ..

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری