irannnnn

چگونگی ویرایش قسمت کد نویسی شده در سایت (کمک کنید دوستان)

16 پست در این موضوع

کسی میتونه بگه یک نوشته فارسی کد نویسی شده واقع در کامپوننت که در سایت نمایش داده میشه را چطور میشه ویرایش کرد...یعنی آدرسش چیه و چطور میتونم پیدا کنم که ویرایش کنم چون با فایر بگ نمیشه جای اون را پیدا کرد... اینم آدرس این قسمت از سایت و نوشته داخل اون که در عکس زیر نمایش داده شده. فروش1

85143647592729822658.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر برای پرداخت از پلاگین استفاده شده پلاگینش رو چک کنید

به پلاگین افزونه رجوع کنید یا داخل فایل زبان است یا داخل کد های اصلی

کدوم کدهای اصلی..من زیر و رو کردم پیدا نکردم...هیچ پلاگینی هم استفاده نشده

اگر پلاگین ندارید باید قاعدتا در قسمت زبان باشه و یا هم اگر به شکل داخلی نوشته شده باید در قسمت view کامپوننت باشه توی لینکتون view مربوطه item هست داخل اون رو بررسی کنید

دوست گرامی افزونه های فروشگاهی برای پرداخت پلاگین دارن

از هاست به قسمت ادمینبرین بعد به قسمت کامپونتن ها برین بعد کامپوننت فروشگاه رو انتخاب کنین بعد پوشه پلاگین رو ببینین

این که پلاگین و جود نداره مطمئنم و همچنین میدونم در قسمت زبانها هم نیست... کلی نوشته فارسی کامپوننت را پیدا کردم اما این پیدا نشد... از سازنده کامپوننت پرسیدم گفت این کدنویسی شده!!

منظورش را نفهمیدم . به نظرتون اصلا راهی نداره؟!

شاید منظورشون این هست که اون قسمت از سورس رو کد کردن والا باید حتما جایی از کامپوننت مشاهده بشه

سلام

یه راه نهایی هست که اگه کلا به نتیجه نرسیدی باید از این طریق عمل کنی;

اونم اینه که بکاپ بگیری و دانلودش کنی و با استفاده از نرم افزارهای جستجو متن داخل فایل، مثل(fileseek یا lookdisk) دنبال متن دلخواهت تو فایل هات بگردی.

بعد بهت میگه که متن تو کدوم فایله و تو چه آدرسی. حالا خیلی راحت میتونی بری تو filemanager داخل cpanel و متن رو تغییر بدی.

اینکارو کردم اما پیدا نشد... فکر کنم نویسنده کد داده ...اگر اینکارو کرده باشه باید چکار کنم؟

یعنی چی؟ کد چی داده؟

اگه یه همچین سیستمی که میگی باشه و من ازش خبر نداشته باشم، برای این مورد نباید استفاده بشه....

منظور اینکه کد در کار نیست...

بدلیل ضعف این برنامه ها در جستجوی یک عبارت خاص(حالا نمیدونم مال شمارو میشه گفت خاص یا نه)(مثلا شاید فارسی رو جستجو نکنه)،شما جستجو رو روی جزئیات انجام بده. مثلا یکی از خصوصیات یکتای اون تگ رو وارد برنامه کن تا دنبالش بگرده و یه سرنخی ازش پیدا کنی.

دادا

جوینده یابنده ست. بگرد.

ببینید این دقیقا جواب سازنده کامپوننت هست: "از تو فایل ها قابل تغییره و فایل ها کد شده هستن"

من سرچ کردم ببینید کلی نوشته فارسی میاد که این توشون نیست حتی من قبلش تمامی فایل های کامپوننت را سرچ کردم و کلی کلمه پی لاین پیدا کردم اما کلمه پی لاین(بانک ملت) توشون نیست داداش گلم jmahyar152

این متن توی خود source اومده و به صورت کد شده هست. بهترین کار همون هست که به سازنده کامپوننت بید براتون ویرایش کنند

سازنده وقتش پر هست و اینکارو نمیکنه.... آیا راه دیگه ای نیست؟!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری