rezaamiri

بسته زبان تاجیکی جوملا

14 پست در این موضوع

سلام

بسته زبان تاجیکی جوملا با کد tg به صورت رسمی منتشر نشده؛ آيا جای دیگه و یا در سایت های به زبان تاجیکی فایل ترجمه جوملا رو می شه پیدا کرد

البته مقداری جستجو کردم اما بازم گفتم از بچه های انجمن هم کمک بخوام

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

بسته زبان تاجیکی جوملا با کد tg به صورت رسمی منتشر نشده؛ آيا جای دیگه و یا در سایت های به زبان تاجیکی فایل ترجمه جوملا رو می شه پیدا کرد

البته مقداری جستجو کردم اما بازم گفتم از بچه های انجمن هم کمک بخوام

با تشکر

درود

خودتون یتونید بسته زبان تاجیکی رو بسازید . توی جوملای جهانی توضیح ساختش رو داده :*

J2.5:Making a Language Pack for Joomla - Joomla! Documentation

به نظر منم بهترین کار شروع توسط خودتون هستش

در صورت انجام این کار دیگران هم مستفیض خواهند شد

موفق باشید

درود

دوست گرامی به گمان من باید ترجمه شده باشه چون سایتهای زیادی به زبان تاجیکی هست که از جوملا استفاده می کنند و بعید می دونم که ترجمه نشده باشه.

سلام دوستان من به شدت به بسته زبان تاجیکی احتیاج دارم هر کی می تونه لطفا راهنمایی کنه.

مدیر محترم یه سوال اگر یک سایت داشته باشیم که به زبان فارسی یا انگلیسی باشد بخواهیم یک سایت به زبان تاجیکی عین سایتی که داریم(انگلیسی- فارسی) چطوری میشه از فایل های زبان که داریم برای سایت تاجیکی استفاده کرد یعنی فایل های fa-IR رو چه طوری برای سایت تاجیکی تغییر بدهم.

یه سوال دیگه اینکه مخفف زبان فارسی fa-IR هست برای تاجیکی چی باید گذاشت.

لطفا راهنمایی کنید

سلام مدیر محترم

ممنون از راهنمایی تون. اگه به این سوالم هم پاسخ بدید ممنون می شوم. fa-IR یا en-gb ها (و یا ti-in که برای هند هست) و ... بر چه اساسی است؟ اگر من بخواهم بسته زبان تاجیکی رو بسازم برای زبان تاجیکی چه علامتی باید داشته باشد؟

سلام و درود ! شما بسته زبان رو نصب کنید، خودش بسته زبان تاجیکی رو براتون میاره لازم نیست شما بسازید ولی احتمال میدم ta باشه یا pa چون بعضی از تاجیکی ها پشتو صحبت میکنن

سلام و درود ! شما بسته زبان رو نصب کنید، خودش بسته زبان تاجیکی رو براتون میاره لازم نیست شما بسازید ولی احتمال میدم ta باشه یا pa چون بعضی از تاجیکی ها پشتو صحبت میکنن

دوست عزیز زبان تاجیکی رو نداره باید بسازم. در ضمن ta-in هست که برای هند می باشد. دوستان و مدیر محترم بیشتر راهنمایی کنند.

دوست عزیز زبان تاجیکی رو نداره باید بسازم. در ضمن ta-in هست که برای هند می باشد. دوستان و مدیر محترم بیشتر راهنمایی کنند.

tj هم میتونه باشه

تاجیکی اصلا توی زبون های جوملا نیست! مگه زبان تاجیک ها فارسی نیست؟ :/

درود

شبیه هست . لفبای تاجیکی ( سیریلیک ) با الفبای فارسی فرق میکنه . صحبتهاشون رو ما متوجه میشیم ولی نوشتارشون متفاوته . فکر میکنم شبیه زبان ازبکستانه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری