vahed:n

طریقه حذف و نصب دوباره جوملا 2.5 بدون پاک شدن مطالب

6 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز

قبلا خدمت دوستان عرض کردم که سایت من دچار مشکل خاصی شده

سایت من ویروسی شده بود که تونستم با غیر فعال کردن یکی از ماژولها این مشکلو حل کنم ولی تعداد لینکهایی که تو سایت نمایش داده میشه و تعداد چیزای بخش مدیریت که کنترل نمایش تعدادشون دست من بود از کنترل من خارج شده است و به جای 5 , 6 مورد همشونو نشون میده

هر کاری کردم این مشکل درست نشد و راهنماییهای دوستان گره از کارم باز نکرد

حالا از دوستان خواهش میکنم کمک کنن تا جوملارو پاک کنم ( به خاطر حل کردن این مشکل, سایتم طوری به هم ریخته که میخوام کلا پاکش کنم) و دوباره نصب کنم

البته به هیچ عنوان نمیخوام مطالبم پاک شن( فقط و فقط مطالبمو میخوام) . راهی برای این کار وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

راستی, افزونه ای هست که فقط از مطالب بکاپ گیری کنه و بعد از نصب دوباره جوملا بشه ازش استفاده کرد و هیچ چیزی به جز مطالب از جوملای قبلی به جوملای جدید منتقل نشه؟؟؟

درود

اگه آنتی ویروس node32 داره به سایتتون گیر میده و اون ماژول که میفرمایید ویروسی بوده اسلاید شو شما بوده سایتتون ویروسی نیست . node32 توی آپدیت جدیدش داره به Jquery*ایراد میگیره . آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید و دوباره تست بزنید . جون معمولا هاستها خودشون آنتی ویروس فعال دارن و سایت شما به این راحتی ویروس نمی گیره .

شما می تونید از طریق دیتابیس phpmyadmin از جداول مربوط به محتوا که content و category هستند پشتیبان بگیرید و مجددا تو جوملای جدیدتون وارد نمایید

درود

اگه آنتی ویروس node32 داره به سایتتون گیر میده و اون ماژول که میفرمایید ویروسی بوده اسلاید شو شما بوده سایتتون ویروسی نیست . node32 توی آپدیت جدیدش داره به Jquery*ایراد میگیره . آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید و دوباره تست بزنید . جون معمولا هاستها خودشون آنتی ویروس فعال دارن و سایت شما به این راحتی ویروس نمی گیره .

سلام

دقیقا به همون گیر میداد

راستشو بخوای من زیاد به جداول و اینا وارد نیستم و تازه شروع به کار کردم میشه افزونه ای چیزی معرفی کنی؟ فقط خواهشن فارسی باشه:25:

درود

افزونه CN-photo من تست کردم مشکل نداشت . فارسیش هم سرچ بزنید پیدا می کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری