Komail

حمایت می کنیم

2 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

ضمن عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز و با کسب اجازه از مدیران محترم انجمن

"ازتون پوزش میخوام به این دلیل که این موضوع اصلا ارتباط موضوعی به جوملا نداره، اما چون میدونم که روحیه اکثر مدیران و کاربران انجمن خوب و فعال جوملا فروم مثل خودمه این پست رو قرار دادم.

از همتون تقاضا دارم اگر براتون مفیده و مقدوره، حتما حتما حتما با تهیه این کتاب از نویسنده حمایت کنید"

از مدیران محترم انجمن تقاضا دارم در صورت صلاحدید موضوع را مهم نمایند تا اطلاع رسانی خوب و شایسته ای در این زمینه صورت بپذیرد

iran.gif کتاب آموزشی دوره CCNA سیسکو با روش تدریس جدید

CCNA%20Logo.png

CCNA%20Logo2.png

از کاربران محترم انجمن جوملا فروم تقاضا دارم در راستای حمایت از اقدام شایسته نویسنده، این کتاب را جهت ارتقای دانش علمی تهیه نمایند

" لطفا هنگام ارسال اطلاعات پرداخت نام انجمن جوملافروم را ذکر نمایید "

Cover.png

پس از مدت ها تلاش بی وقفه، کتاب جدید آموزش سیسکو دوره CCNA با شیوه تدریس جدید و طراحی فوق العاده آماده شده است

4167.png آموزش تمام سرفصل های دوره CCNA شرکت سیسکو

4167.png بهره گیری از نرم افزار VISIO برای طراحی شبکه

4167.png استفاده ازروش تدریس کاملاً جدید

4167.png آموزش سرفصل های CCNP

4167.png استفاده از دستورات کلی CCNA به صورت سریع در آخر کتاب

CCNA%20Logo7.png

جهت تهیه کتاب مبلغ 5 هزار تومان به شماره کارت 3549 0688 8610 6219 واریز نموده و اطلاعات پرداخت را به همراه ایمیل خود به شماره 09339461557 ارسال نمایید.

مطمئن باشید ارزش این کتاب بیشتر از هزینه ای است که برای آن پرداخت می کنید.

وبلاگ مهندس فرشید باباجانی

دوستان لینک سایت خودم رو برای تبلیغ قرار ندادم، فقط خواستم بدونید که اول از خودم شروع کردم و بعد هم تا جایی که بتونم برای ایشون و کار شایسته شون و همچنین امثال این افراد و این قبیل کارها حمایت خواهم کرد

موفق و موید باشید

ازتون متشکرم

ویرایش شده در توسط Komail

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

وقت تمامی دوستان بخیر

دوستانی که تمایل دارند برای ارتقای سطح آی تی دیگران و یا کسب درآمد از طریق تهیه مقالات و فیلم های آموزشی تخصصی " هر آنچه که در توان دارند " لطفا با ما از طریق پیام خصوص در ارتباط باشند

با تشکر فراوان و با عرض پوزش ار تمامی مدیران و کاربران محترم انجمن جوملا فروم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری