m_jamali

مشکل در نمایش ماژول هواشناسی

8 پست در این موضوع

دوستان لطفا راهنماییم کنید. ماژول هواشناسی نصب کردم ولی نمایش داده نمیشه - من لوکال کار می کنم آیا مشکل از اینه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر تنظیمات رو به درستی انجام دادید و api هواشناسی را درست وارد کرده اید باید کار کنه اگر کار نکرد با فیلترشکن تست کنید ممکنه بخاطر فیلترینگ مشکل تو نمایش اب و هوا باشه

ممنون از جوابتون ولی من زیادی مبتدی هستم لطفا بگید api چیه و چیکار باید بکنم. آیا وقتی لوکال کار می کنم می تونم این ماژول رو تست کنم؟

دوستان لطفا راهنماییم کنید. ماژول هواشناسی نصب کردم ولی نمایش داده نمیشه - من لوکال کار می کنم آیا مشکل از اینه؟

درود

در لوکال هم باید کار بکنه . بعضی از ماژولهای هواشناسی فارسی هستند و می تونید نام شهر رو ذکر کنید یا از لیست انتخاب کنید . پاره ای ماژول ها هم به یک سری کدهای خاص منظقه جغرافیاییتون رو بهشون میدید و اینجوری عمل میکنند . حالا شما از کدوم مدلش استفاده کردید ؟ چه تنظیماتی رو انجام دادید ؟

ضمنا در تائید فرمایشات عزیزان 1- بهتره اسم افزونتون رو بگید تا اگه کسی تجربه کار باهاشو داره بهتر راهنماییتون کنه 2- با فیلتر شکن هم تست بزنید حتما

موفق باشید

ممنون از جوابتون ولی من زیادی مبتدی هستم لطفا بگید api چیه و چیکار باید بکنم. من ماژول sp weather نصب کردم و این خطا رو میده

cURL extension is not available on your server. in module "mod_sp_weather"

Cannot get "tehran" woeid in module "mod_sp_weather

درود

اگه روی لوکال هستید و با wampserver کار میکنید این عملیات رو انجام بدید :

روی آیکون wampserver* که پایین صفحه ویندوزتون کنار ساعت هست کلیک کنید

گزینه php و سپس php extension رو کلیک کنید . دومین گزینه نوشته php-curl .

تیک کنارش رو بزنید و مجدد تست کنید .

ضمنا شما توی همون تاپیک قبلیتون میتونستید پست بزنید دلیلی نداشت تاپیک جدید ایجاد کنید . با این کار به نتیجه بهتر نمی رسید بلکه ممکنه یه سری جواب تکراری بگیرید که به دردتون هم نمی خوره .

موفق باشید .

بعد از روز ها بالاخره فرصتی شد که اومدم انجمن و میبینم توی انجمن همه چی ریخته بهم!! :a54d65a:

1- برای این سوال دو تاپیک زده شده بود که ادغامشون کردم

2- در بخش ماژول های جوملا 2.5 تاپیک ها زده شده بود که اشتباه بود باید در بخش رفع مشکلات و سوالات عمومی جوملا 2.5 مطرح میشد.

( این بخش زیر مجموعه ای از بخش افزونه های جوملا 2.5 هست و در توضیحات این بخش داریم :

دانلود افزونه های منتشر شده برای جوملا 1.7 و 2.5 شامل ماژول ها ، کامپوننت ها و پلاگین های جوملا)

این یه اخطار بود و در صورت تکرار با مجازات های تعیین شده روبرو خواهید شد.

از دوست خوبم آقای صادقی هم بابت پاسخگوییشون و اخطارشون نهایت تشکر رو دارم :25:

در پناه حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری