chabok

درخواست کامپوننت مثل زرین پال

8 پست در این موضوع

با سلام

دوستان می خواستم بدونم کامپوننتی شبیه به سایت زرین پال هست ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز سایت رزین پال که کامپوننت نیست فوق العاده است این سایت از نظر امنیت و کار :5:gift

اسکریپت زرین پال توسط برنامه نویسان این شرکت ساخته شده است

اگر شما هم می خواهید اینچنین کاری بکنید بهتر است اول مجوز ها را بگیرید و 6 ماه بعد اقدام به تاسیس سایت کنید

در ضمن سایت زرین پال از سمت انگلیس گواهی امنیت داره

ایرانی همچین چیزی بنویسه ؟:14:

متاسفانه فروم جوملا فارسی محدودیت سن ندارد

و افرادی که هنوز به بلوغ عقلی نرسیدند سعی در تخریب بقیه می کنند

- به جای تخریب برنامه نویسان با یک تلفن به روابط عمومی زرین پال زنگ بزنید تا مطمئن شوید

واقعا برای کوته فکران متاسفم

دوست عزیز من 25 سالمه

و خوب امیر هم می شناسم و حتی شرکتشان

مطمئن هستم تنهایی نمیشود نوشت بدون کمک قبول نمی گم سیستم کمه .... بیخیال آقای بالغ:a54d65a:

اگر هم بنویسه خیلی کم هستش تو ایران :-) ولی در کل کار نشد نداره ولی یکم دور از ذهن این سیستم کپی برداری از پی پال هستش یا مانند انها البته اشکالی نداره :41:

با سلام ...

اول پاسخ سوال کننده تاپیک :

دوست عزیز فکر کنم منظور شما ، افزونه ای برای ارتباط با زرین پال و یا پرداخت های اینترنتی سایتتون با این سرویس هست.

اگر همچین منظوری داشتین .که باید عرض کنم افزونه متصل کننده سایت جوملایی به سیستم زرین پال توسط آقای طالبی نوشته شده و موجوده (هم در انجمن و در سایت پی سی دکتر)

http://p30doctor.com/محصولات-پي-سي-دكتر/ماژول-پرداخت-آنلاين-زرين-پال

اگر هم میخواید کلا همچین سیستمی راه اندازی کنید. که همونطور که دوستان فرمودند .باید در ابتدای کار مجوزهای لازم از سازمانهای ذیربط رو اخد کنید و بعد به فکر راه اندازی سیستم از پایه باشید . چون این سیستم در اختیار کسی قرار نداره و نمیتونیدبطور رایگان و یا حتی برای خریدنش اقدام کنید!!!

----------------

در مورد دوستان عزیز...

بارها در انجمن ذکر شده که عزیزان به هیچ وجه، حق هیچ گونه استهزا، توهین و تمسخری را به فرد، گروه، تیم، شرکت و... ای در بخش عمومی انجمن ندارند.

به همین دلیل .با توجه به اینکه پاسخ سوال کننده ی تاپیک بطور کامل داده شده است، تاپیک بسته خواهد شد.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh