samira afra

مشکل در فارسی کردن افزونه

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه پلاگین رو فارسی کردم اما وقتی نصبش میکنم فارسی نیست!:13:

پلاگینی رو که فارسی کردم میذارم. ممنون میشم اگه بهم بگید مشکل کارم کجا بوده.:21:

ویرایش شده در توسط samira afra

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما نمیدونم به چه دلیل فایل زبان که ترجمه کردی یعنی این fa-IR.plg_content_admirorframes تغییر کدینگ دادی که نمیدونم چرا:33::33:

درفایل پیوست نسخه فارسی پلاگین را گذاشتم البته نه کامل چند خط که ببینی فارسی هست همین فایل زبان را ادیت کنی درست میشه. درضمن فکر کنم این ماژول برای جوملا نسخه 1.5 باشه

[ATTACH=CONFIG]1056[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط saman10

خیلی ممنون، حتما درستش میکنم

من فایل زبانش رو تو notpad+ فارسی کردم و فراموش کردم که utf-8 ذخیره کنم.مشکل اینجا بود:128fs318181:

ویرایش شده در توسط samira afra

پلاگینیه که توی مطالب میتونیم از قاب استفاده کنیم. مشکلش اینه که فارسی نشده

فایل زبان فارسی رو باز کن،از منوی encoding گزینه یconvert to utf8 رو بزن بعد ذخیره کن.مشکل حل میشه.

درست شد اما میدونم ترجمش ایراد داره

ولی درکل پلاگینه جالبیه.میشه کادرهای قشنگی برای مطالب گذاشت

تست کردم ایرادی نداره فقط اگر تو تگ توضیحات از اسم انجمن جوملای ایران استفاده کنی خیلی بهتر میشه:128fs318181:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری