dayfemale

منوی سی اس اس برای قالب

15 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

نرم افزاری هست که باهاش بشه منوی سی اس اس تری برای قالب سایت ساخت؟؟؟

من مشغول طراحی یه قالب هستم ولی منوهاش خیلی داره اذیت میکنه یعنی کدهای سی اس اس منو ها رو که دان میکنم وقتی کدها رو داخل قالبم میزارم منوم استایل نمیگیره کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که چکار بای انجام بدم تا استایلم اعمال بشه؟؟؟ درضمن اسم کلاس منوم هم رو عوض میکنم.

ویرایش شده در توسط dayfemale

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهتره که برای اینکار از فایرباگ کمک بگیرید.

توضیح : بخش html منو توسط ماژول منوساز جوملا تعریف میشه و شما فقط باید css به اون اعمال کنید.

نرم افزار هایی برای ساخت منوی Css3 هست اما باید کد های css رو طوری تغییر کنید که به منوی ساخته شده توسط جوملا بخوره

با سلام

من از فایر باگ استفاده میکنم ولی مشکل من اینه که نمیدونم منویی که استایل میگیره باید دارای چه قسمت هایی باشه .مثلا من این منو رو برای شما قرار میدم اگه لطف کنید بگید باید چکارش کنم یا چی بهش اضافه کنم که استایلش اعمال بشه. تمام تصاویر مربوط به منو رو هم در پوشه قالبم قرار دادم

این رو هم میدونم که باید برای اعمال استایل نام کلاس منوم رو menu قرار بدم و منو باید دارای ul و li باشه ولی این منو و منوهای مانند این رو هر کاری میکنم استایلشون اعمال نمیشه.

اینم لینک فایلم

menu_(27).zip

خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که کارم خیلی لنگه این منو هست.

با تشکر

کسی اینجا نیست که یه کمکی به ما بکنه گره از کارمون باز بشه؟؟؟؟؟

نرم افزارش توی سایت دانلودها (امیدوارم تبلیغ نباشه)هست

درضمن اگه منوهای آماده css3 می خواید فقط کافیه این متن رو توی آدرس بار جست و جو کنید

menu css3 horizontal

موفق باشید

نرم افزارش توی سایت دانلودها (امیدوارم تبلیغ نباشه)هست

درضمن اگه منوهای آماده css3 می خواید فقط کافیه این متن رو توی آدرس بار جست و جو کنید

menu css3 horizontal

موفق باشید

از پاسختون ممنونم ولی فکر میکنم که سوال من رو درست متوجه نشدید. من دوتا منویی رو که در بالا قرار دادم با استفاده از همین جستجوهای وبی به دست اوردم مشکل من اینه که با قرار دادن کدهای این منوها در فایل سی اس اسم منو سایتم استایل منوی مورد نظر رو نمیگیره در صورتی که با یه منوی دیگه که امتحان کردم استایل اونو گرفت.

بیشتر توضیح می دم

مثلا شما یه موقعیت دارید به نام mainmenu

<div id="mainmenu">
                   <jdoc:include type="modules" name="mainmenu" />
               </div>

1:کدهای آماده رو درون یکی از فایل های css قالب کپی می کنید

2:دیویژنی که برای اون استایل ها تعریف شده مربوط میشه به قالب طراح که شما باید اونارو با دیویژن های خودتون تعویض کنید

مثال

یکی از استایل ها مانند زیر بوده

div.icemegamenu  {
 background: none repeat scroll 0 0 #444444;
   border-radius:1px;
   color: #FFFFFF;
   display: block;
   float: right;
   font-family: bhoma;
   font-size: 13px;
   margin-right: -22px;
   margin-top: 1px;
   padding: 19px;
   text-decoration: none;
   transition: all 0.2s ease-in-out 0s;

}

شما فقط کافیه به جای بالا دیو یا موقعیت خودتون رو قرار بدید

#mainmenu {
 background: none repeat scroll 0 0 #444444;
   border-radius:1px;
   color: #FFFFFF;
   display: block;
   float: right;
   font-family: bhoma;
   font-size: 13px;
   margin-right: -22px;
   margin-top: 1px;
   padding: 19px;
   text-decoration: none;
   transition: all 0.2s ease-in-out 0s;

}

امیدوارم واضح توضیح داده باشم

یا حق

از پاسختون ممنونم جناب پروانه من تمام این کار ها رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا منوم استایل نمیگیره شما اگه به فایل منویی که من در بالا قرار دادم نگاه کنید متوجه میشید که چی کم داره برای اعمال استایل ولی من چون که تجربه کافی در این زمینه ندارم نمیدونم چی کم داره ?? مثلا فایل اولی که قرار دادم اگه به کدهاش نگاه کنید میبینید که کدهای این منو زیاد نیست و مطمینم که یه چیزایی کم داره? از جناب مهندس طالبی هم در این زمینه سوال پرسیدم ولی جواب کافی دریافت نکردم

درود

کاربر گرامی

حتما منو رو اشتباه دانلود کردید

کدوم منو مد نظر شماست؟آدرس سایت دانلود منو و نوع منو رو ذکر کنید

اگرم روی هاست هستید،دسترسی بدید براتون انجام بدم

یا حق

از اینکه متوجه این تاپیک نشده بودم و جواب ناقص داده بودم عذر میخوام.

توضیحات آقای پروانه بسیار گویا و کاملا درست بود.

منوی اول هم چک کردم کدی کم نداشت اما برای استفاده در سایت جوملایی باید به این موارد توجه داشته باشید :

1- کلاس و یا شناسه ای که در css استفاده شده با کلاس یا شناسه منوی سایتتون بخوره. ( در اون فایل ها شناسه tabs بکار رفته و شما باید اون رو با شناسه یا کلاس منوی خودتون عوض کنید)

2- در اون منو از فایل های تصویری استفاده شده و شما باید دقت داشته باشید که مسیر اون تصاویر درست باشه.

برای مثال شما در پوشه قالبتون یک پوشه css دارید و یک پوشه images. اگر تصاویر رو در پوشه images میریزید باید آدرس تصاویر در css بدین شکل باشه :

background:url([color="#FF0000"].../images/tableft.gif[/color]) no-repeat left top;

و برای اون یکی تصویر :

background:url("[color="#FF0000"].../images/tabright.gif[/color]") no-repeat right top;

امیدوارم منظور من رو فهمیده باشید

اگر باز مشکل داشتید آدرس سایتتون رو قرار بدین تا من یا سایر دوستان دقیق تر بتونیم راهنماییتون کنیم

سلام

متاسفانه هنوز سایتمو روی هاست انتقال ندادم ، منو رو اشتباه دانلود نکردم چون همون عبارتی رو که شما در بالا گفتید سرچ زدم و منوهای سی اس اس تری اومد برام و دان کردم ولی هیچ کدومشون استایلش اعمال نمیشه من در بالا یکی از سایت هایی رو که تو سرچم پیدا کردم قرار دادم براتون

از اینکه متوجه این تاپیک نشده بودم و جواب ناقص داده بودم عذر میخوام.

توضیحات آقای پروانه بسیار گویا و کاملا درست بود.

منوی اول هم چک کردم کدی کم نداشت اما برای استفاده در سایت جوملایی باید به این موارد توجه داشته باشید :

1- کلاس و یا شناسه ای که در css استفاده شده با کلاس یا شناسه منوی سایتتون بخوره. ( در اون فایل ها شناسه tabs بکار رفته و شما باید اون رو با شناسه یا کلاس منوی خودتون عوض کنید)

2- در اون منو از فایل های تصویری استفاده شده و شما باید دقت داشته باشید که مسیر اون تصاویر درست باشه.

برای مثال شما در پوشه قالبتون یک پوشه css دارید و یک پوشه images. اگر تصاویر رو در پوشه images میریزید باید آدرس تصاویر در css بدین شکل باشه :

background:url([color="#FF0000"].../images/tableft.gif[/color]) no-repeat left top;

و برای اون یکی تصویر :

background:url("[color="#FF0000"].../images/tabright.gif[/color]") no-repeat right top;

امیدوارم منظور من رو فهمیده باشید

اگر باز مشکل داشتید آدرس سایتتون رو قرار بدین تا من یا سایر دوستان دقیق تر بتونیم راهنماییتون کنیم

جناب طاهری از پاسختون بسیار ممنونم، باور بفرمایید تمام این نکاتی رو که شما در بالا گفتید دونه به دونه قبلا انجام دادم ولی نمیدونم اشکال کار از کجاست فعلا که هر کاری کردم نتونستم استایل این منو هارو اعمال کنم.و مطمینمگکه باید یه کدی رو یا ویرایشدکنم یا اینکه تکه کدی اضاف کنم تا مشکلم برطرف بشه. شما فرض کنید میخواید از این دوتا منو که در بالا قرار دادم یکی رو روی قالبتون قرار بدید خوب اولین کاری که میکنید همون تغییر اسم کلاس منو به منوی قالب خودتون هست که این کار رو انجام دادم بعدش که قرار دادن تصاویر منو در پوشه قالب و چک کردن اینکه آهیا دستورهای img در منو به همون فری هستند که شما در قالبتون تصاویر دیگه رو قرار دادید دیگه فکر نمیکنم چیز دیگه ای بمونه که چک بشه ولی بازم اعمال نمیشه.

متاسفانه سایتم هنوز روی لوکاله ولی سعی میکنم روی هاست قرار بدم تا بهتر بتونم از راهنماییهای شما استادان گرامی بهره مند بشم

یه نکته ای رو یادآور بشم

شما کدهایی که دانلود کردین رو باید کپی کنید داخل فایل css خودتون قرار بدید و اگه می خواید فایل css که دانلود کردین رو کپی کنید توی قالبتون باید در فایل index.php و templateDetails.xml قالب خودتون اونو فراخوانی کنید

موفق باشید

یه نکته ای رو یادآور بشم

شما کدهایی که دانلود کردین رو باید کپی کنید داخل فایل css خودتون قرار بدید و اگه می خواید فایل css که دانلود کردین رو کپی کنید توی قالبتون باید در فایل index.php و templateDetails.xml قالب خودتون اونو فراخوانی کنید

موفق باشید

منظورتون از اینکه میگید کدها رو باید در فایل پی اچ پی و ایکس ام ال فراخونی کنم چیه? میشه لطف کنید یکم واضح تر توضیح بدین?

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری