miladvaziri

اعتماد به قالب های خریداری شده؟!؟

15 پست در این موضوع

سلام

بنظرتون میشه به قالب هایی که خریداری میشه اعتماد کرد که مثلا قالب ریپ شده نباشه

یا اون حفره های امنتی رو نداشته باشه

از یه شرکت میخرم بنظر میاد کارشونو بلدن ولی معلومه که قالب ایرانی نیست

ممنون میشم راهنمایی کنید.

اسم شرکت رو اگر خواستید توی مسیج بپرسید که نه تیلیغی باشه براشون و یا اینکه نخوان اسمشون رو برای اینکه آیا میشه بهشون اعتماد کرد یا نه برده بشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

سایتهای ایرانی که قالب فارسی میفروشند به دو صورت عمل میکنند : بعضی هاشون قالبها رو با لایسنس اصلی خریداری میکنند و اونو فارسی میکنند و ارائه میدن بعضی ها قالب های نال شده و بدون لایسنس رو فارسی کرده و ارائه میدند .

در خرید قالب از هر سایتی خودداری کنید . قالبهای نال شده اکثرا حفره های امنیتی و باگ زیادی دارند .

از جمله سایتهایی که تمیز کار میکنن و قالب رو با لایسنس اصلی ارائه میدن پی سی تمپلت و افزونه ها هستند .

بله منم وقتی قالب رو میخرم بهم یک لایسنس میدن که مختص دامنه خودم هستش:dadad4:

باید ببینید لایسنس رو خودشون درست کردند یا به نام شرکت سازنده قالب هست . اسم شرکت رو پ . خ کنید بهتون بگم

چند شرکت فروش قالب جوملا رو می خوام بدونم قالب همراه با لایسنس اصلی می فروشن یانه؟چطور بپرسم؟آیا اسمشون رو در انجمن مطرح کنم؟؟؟

پ . خ چیه من ازش خبر ندارم؟

احتمال میدم لایسنس رو خودشون درست میکنن

پ . خ چیه من ازش خبر ندارم؟

احتمال میدم لایسنس رو خودشون درست میکنن

پ.خ یعنی پیام خصوصی .

من با قالب های تجاری موافق نیستم،چرا؟

در مرحله اول شما یک قالب زیبا با سلیقه خودتون و امکانات مورد نیاز خریداری کردید اما تا چه زمانی این زیبایی اولیه و امکانات شما رو را راضی نگه میداره؟!قالب همانند لباس هست هر چند مدت یکبار باید تغییر داده بشه مثلا" با تغییر فصل ها.خوب حتما" میگید ویرایش می کنم برای ویرایش قالب های تجاری علاوه بر محدودیت نیاز به علم کدنویسی بالایی دارید تا بتونید طرح مورد نظر خودتون رو پیاده سازی کنید اگر هم بخواین به شخصی بسپارید هزینه ها به صرفه نخواهد بود.

پیشنهاد می کنم یک قالب ساده انتخاب کنید که بشه به راحتی روش مانور داد و از بودجه برای یادگیری مهارت های خودتون استفاده کنید.

باید ببینید لایسنس رو خودشون درست کردند یا به نام شرکت سازنده قالب هست . اسم شرکت رو پ . خ کنید بهتون بگم

برای شما هم پ. خ شد.ممنون می شم راهنمایی کنید

من 130 طرح قالب جوملا کوییک شده و با اطلاعات نمونه زیبا دارم! در صورت تمایل با قیمت مناسب بدون لایسنس میتونم تقدیم کنم.

من 130 طرح قالب جوملا کوییک شده و با اطلاعات نمونه زیبا دارم! در صورت تمایل با قیمت مناسب بدون لایسنس میتونم تقدیم کنم.

قالبها تون ریپ شده است یا نه؟

اساتید محترم پ. خ داده شد لطفا راهنمایی کنید

من با قالب های تجاری موافق نیستم،چرا؟

در مرحله اول شما یک قالب زیبا با سلیقه خودتون و امکانات مورد نیاز خریداری کردید اما تا چه زمانی این زیبایی اولیه و امکانات شما رو را راضی نگه میداره؟!قالب همانند لباس هست هر چند مدت یکبار باید تغییر داده بشه مثلا" با تغییر فصل ها.خوب حتما" میگید ویرایش می کنم برای ویرایش قالب های تجاری علاوه بر محدودیت نیاز به علم کدنویسی بالایی دارید تا بتونید طرح مورد نظر خودتون رو پیاده سازی کنید اگر هم بخواین به شخصی بسپارید هزینه ها به صرفه نخواهد بود.

پیشنهاد می کنم یک قالب ساده انتخاب کنید که بشه به راحتی روش مانور داد و از بودجه برای یادگیری مهارت های خودتون استفاده کنید.

دوست عزیز با نظرتون موافق نیستم چون کلی نیست برای یک عده هستش

خب خیلی ها تازه کار هستن و کدنویسی بلد نیستن و براشون سخته

اما چندوقت که کار کنید متوجه میشید که چی به چیه و میتونید کد ها رو اونطوری که میخواید تغییر بدید

خرید یک قالب خوب خیلی از امکاناتی رو که لازم دارید میتونه یکجا بهتون بده.:did2: