bahar58

اختصاص دادن یک ماژول خاص به یک منو

17 پست در این موضوع

سلام من میخوام بدونم چه جوری یک منو ایجاد کنیم که وقتی روش کلیک میشه تو صفحه جدید که باز میشه مثلا فقط ماژول گالری تصاویر نمایش داده بشه یا صفحه سفید باشه هیچ مطلبی توش نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

به مدیریت ماژول ها برید و ماژول مورد نظرتون رو باز کنید.پایین صفحه می تونید در منوهایی که دوست دارید نشون داده بشه تیک بزنید

یاحق

سلام ممنون از پاسختون ولی انگار من سوالو بد مطرح کردم منظورم اینه که یه منو دارم میخوام وقتی روش کلیک میکنم یه صفحه خالی باز بشه نه یه مطلب خاص!یعنی موقع ساخت منو ،نوع آیتم منو رو چی بزارم؟ و انتخاب مجموعه چی باشه تا این منو توی یه صفحه خالی باز بشه؟

میتونید یه مجموعه درست کنید و داخلش هیچ مطلبی قرار ندید و موقع منو ساختن نوع آیتم منو رو مجموعه بلاگ و این مجموعه ای رو که ساختید انتخاب کنید

و یا از کامپوننت زیر استفاده کنید پس از نصب یک منو بسازید و نوع آیتم منو رو از این کامپوننت انتخاب کنید که به شما این امکان رو میده که یک صفحه خالی داشته باشید

و از ماژولهاتون داخل این صفحه استفاده کنید

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13886523021.zip

دوست عزیز ممنون ولی چرا بعد از نصب کامپوننت و یا هر ماژولی اسمش توی لیست نوع آیتم منو نیست؟ که انتخابش کنم؟

ببینید شما با استفاده از کامپوننتی که بالا دوست خوبم صابر به شما معرفی کرد یک صغحه خالی می سازید از طریق منو. بعدش هم وارد مدیریت ماژولتون بشید و فعالش کنید تو یک موقعیا و اون را فقط توی همون صفحه که منوی خالی داره نمایش بدید

ارسال شده در (ویرایش شده)

درسته همین کار و میکنم ولی نمیاد؟؟؟ منظورم ماژول گالریم اصلا دیده نمیشه؟ ببخشد موقعیت نمایش ماژول رو چی بزارم؟ واقعا گیج شدم

ویرایش شده در توسط bahar58

ببینید موقعیتش را همون موقعیتی که مد نظرتون هست انتخاب کنید برای مثال اگه اسلایدشو هست توی موقعیت اسلاید قرار بدید. البته تا اینجاش زیاد مهم نیست چون می تونه تو هر موقعیتی که می خواهید قر ار بگیره. فقط بعدش باید از قسمت پایین ماژول تو قسمت تخصیص منو

انتساب ماژول را بر روی تنها در صفحات انتخاب شده قرار بدید و در قسمت پایین تیک منویی که کامپوننت خالی را بهش انتساب دادین انتخاب کنید

مهندس فلاح چرا ماژول و برا همین منو معرفی میکنم ماژول میاد ولی یه صفحه خالی هم پایینش اضافه میشه؟ من میخوام توی همون صفحه فقط ماژولم باشه

اینم عکسش؟[ATTACH=CONFIG]5396[/ATTACH]

خب حالا باید اون موقعیا را بدونید چیه و ماژول را تو اون موقعیا قرار بدید.

www.site.com/?tp=1

با استفاده از کد بالا می تونید اسم موقعیت ها ی ماژولتون را ببینید. البته ابتدا به مدیریت قالب ها برید و گزینه انتخاب ها را بزنید و نمایش موقعیت قالب ها را بر روی بله فعال کنید

ممنون از لطفتون ولی واقعا گیج شدم براتون اگه آدرس سایت و اطلاعات مدیریتی شو بفرستم میتونید کمکم کنید پروژه مه باید تحویل بدم؟امکانش هست؟هرچند زحمته براتون

جناب مهندس اطلاعاتو بفرستم؟ میتونید برای یکی از منوها مشکلو حل کنید؟که منم یاد بگیرم؟ممکنه؟

بله گالری عکسش همین میخوام باشه اگه مشکل قبلیش حل بشه

بله گالری عکسش همین میخوام باشه اگه مشکل قبلیش حل بشه

شما باید برای گالری عکس یک مطلب ایجاد کنید و در آن عبارت

{loadposition component} را دقیقا بنویسید.برای این کار از پلاگین درج ماژول در محتوا استفاده کنید!شاید روی جوملاتون هم باشه!بعد به قسمت منو ها برید و منو را به همان مطلبی که درج کردید و محتوی عبارت {loadposition component} بود را اختصاص دهید.سپس در قسمت مدیریت ماژول ها این ماژول گالری عکس را به همان صفحه ای که مطلب قرار داره اختصاص بدین!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری