ali1234

بخش مدیریت جوملا به این صورت در آمده*:(

14 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
افزونه ای نصب کردید ؟

نه فک کنم 3 ماهی میشه به سایت سر نزده بودم

آخرین بار یادهمه وارد شدم 2 تا مطلب جابه جا کردم فقط همین

قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد افزونه ی خاصی را نصب کردید؟ تغییری در سایت ایجاد کردید؟

درود

یه نسخه ی سالم رو روی قبلی بریزید و پوشه ی instalition رو پاک کنید.دوباره تست کنید

یاحق

قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد افزونه ی خاصی را نصب کردید؟ تغییری در سایت ایجاد کردید؟

سلام آقای فلاح

نه اصلاً چیزی نصب نکردم 2 ماه یا 3 ماه میشه آخرین بار فقط یک قالب نصب کردم اونم میشه 3 ما ه

پیش بعد اون 2 یا 3 بار رفتم مدیریت

الان سایت بدون ایراد نشون میده ولی وقتی می خوام وارد بخش مدیریت بشم اینجوری نشون میده

از قالب می تونه باشه چون قالب رو برا یه سایت گرفتم بعد برا این سایت هم استفاده کردم

درود

یه نسخه ی سالم رو روی قبلی بریزید و پوشه ی instalition رو پاک کنید.دوباره تست کنید

یاحق

آخرین ورژن رو از انجمن دانلود کردم همین کاری که فرمودید رو کردم ولی نشد ...

با سلام

وقتی می خوام وارد بخش مدیریت جوملا بشم به این شکل میاره

و قسمت های دیگه بخش مدیریت رو نمیاره به نظرتون مشکل از کجاس ؟

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_13887702141.jpg

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_13887702141.jpg

:13:

دوست خوبم سطح دسترسی ادمین شما تغییر پیدا کرده شما به جدول viewlevels در دیتابیستون برید و چک کنید در قسمت ویژه مقدار 8 که مربوط به ادمین هست موجود باشه

اقا ادمین منم همین جوری شده .داشتم باهاش کار میکردم که یه دفعه هنگ کرد منم رفرش کردم این جوری که عکسش بالا هست شده .چیکارش کنم ؟

این کاری کخ گفتید از دیتاپیس کنم هم چک کردم درست بود .اما همچنان صفحه اون جوری هست

باید جداول مربوط به کاربران رو دقیق چک کنید و ادمین خودتون رو چک کنید دسترسی کامل داشته باشه میتونید از یه دیتابیس جوملای سالم از جداول مربوط به کاربران اکسپورت بگیرید

و در دیتابیس خودتون ایمپورت کنید البته قبل از هر کاری بک آپ از دیتابیستون فراموش نشه

ریختن فایلها ارتباطی به این قضیه نداره

شما به جدول user_usergroup_map هم برید و چک کنید group_id مربوط به آی دی یوزر ادمین 8 باشه

ریختن فایلها ارتباطی به این قضیه نداره

شما به جدول user_usergroup_map هم برید و چک کنید group_id مربوط به آی دی یوزر ادمین 8 باشه

بله همان جوری که شما گفتید شده بود ولی بنده باز ان قسمت ها رو به 8 تغییر دادم ولی مشکل برطرف نشد

لطفاً دلیل این کار رو هم اگه امکانش باشه بگید ..

و الان باید چه کاری انجام بدم ؟

بله همان جوری که شما گفتید شده بود ولی بنده باز ان قسمت ها رو به 8 تغییر دادم ولی مشکل برطرف نشد

دلیلش این هست که سطح دسترسی ادمین تغییر کرده و دسترسیش اومده پایین برای همین کامل به مدیریت جوملا دسترسی نداره

احتمالا اشتباهی توی مدیریت کاربران تیک جایی رو برداشتید اگر نتونستید حل کنید اطلاعات هاست و ادمین جوملا رو پیام خصوصی بفرستید تا چک کنم

الان میتونید وارد مدیریت بشید مشکلتون رفع شد اشکال تایپی در ورودی همون جداولی که گفتم داشتید

الان میتونید وارد مدیریت بشید مشکلتون رفع شد اشکال تایپی در ورودی همون جداولی که گفتم داشتید

ممنون از شما و خیلی خیلی خسته نباشید میگم بهتون ان شاء الله یک روز بشه جبران کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری