sb2max

نشان دادن کلیه نظرات در یک صفحه

8 پست در این موضوع

سلام دوستان. من اخیرا کامپونیت جی کامنت را نصب کرده ام حال دو تا مشکل دارم : JComments 2.3.0 [20/02/2012]

1- من چطور می تونم تنظیمات رو انجام بدم تا بگم تمام نظرات داده شده در کلیه صفحات سایت مجموعا در یک صفحه هم دیده بشه ، چون می خوام هرکسی وارد سایتم شد ببینه کلا در سایت چه نظراتی داده شده.

2- برای آگاهسازی مدیر سایت ایمیل مذکور را داده ام اما موقعی که نظر جدید داده می شود خبری از طریق ایمیل به مدیریت نمی یاد که بگه نظر جدیدیدی اومده باید در تنظیمات کامپونیت مورد نظر رفت و آنجا دید. در عکس نشان داده ام

سپاسگذار می شوم بزرگواری به من جواب بده چون خیلی ضروری هست . ممنونم

97864567002096942421.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میتونید از ماژول آخرین نطرات استفاده کنید

JComments Modules

در مورد ایمیل هم تنظیمات ایمیل رو از تنطیمات کلی سایتتون چک کنید درست باشه

میتونید از ماژول آخرین نطرات استفاده کنید

JComments Modules

در مورد ایمیل هم تنظیمات ایمیل رو از تنطیمات کلی سایتتون چک کنید درست باشه

سپاس از شما بزرگوار . در خیلی جاها من این مشکل رو مطرح کردم جالبه شما فقط تونستین جواب و راه حل بدین بسیار از شما ممنونم.من مورد اول رو بنابه آموزش شما حل کردم و ماژول بسیار جالبی هست

ولی در مورد دوم هر کاری کردم باز نشد که ایمیل آگاه سازی برسد.من همون میل مورد نظر در مدیریت جوملا رو دادم در تنظیمات کامپونیت ولی نشد سپاس

سپاس از شما بزرگوار . در خیلی جاها من این مشکل رو مطرح کردم جالبه شما فقط تونستین جواب و راه حل بدین بسیار از شما ممنونم.من مورد اول رو بنابه آموزش شما حل کردم و ماژول بسیار جالبی هست

ولی در مورد دوم هر کاری کردم باز نشد که ایمیل آگاه سازی برسد.من همون میل مورد نظر در مدیریت جوملا رو دادم در تنظیمات کامپونیت ولی نشد سپاس

تنظیمات ایمیل رو در تنظیمات کلی سایتتون مثل تصویر زیر انجام بدید و مجدد چک کنید

[ATTACH=CONFIG]5447[/ATTACH]

تنظیمات ایمیل رو در تنظیمات کلی سایتتون مثل تصویر زیر انجام بدید و مجدد چک کنید

[ATTACH=CONFIG]5447[/ATTACH]

سلام.سپاس از پاسختون. من عین روش شما انجام دادم نشد. حال ببینید آیا روش من درست هست؟ سپاس

33369026761091352014.jpg

00891760951533316987.jpg

اگر با اون تنظیمات ایمیل نمیاد به شکل زیر هم تنظیم کنید و مجدد تست کنید

[ATTACH=CONFIG]5454[/ATTACH]

اگر با اون تنظیمات ایمیل نمیاد به شکل زیر هم تنظیم کنید و مجدد تست کنید

[ATTACH=CONFIG]5454[/ATTACH]

سلام. سپاس از پاسختون. من می خوام برای آگاهسازی از ایمیل یاهو یا جی میل استفاده کنم نه از ایمیل درست شده در هاست. در این آموزش باید یوزر و پسورد مثلا یاهو را بدم ، به چه درد می خوره اینجا؟ مگر لازم هست؟ سپاس

سلام. سپاس از پاسختون. من می خوام برای آگاهسازی از ایمیل یاهو یا جی میل استفاده کنم نه از ایمیل درست شده در هاست. در این آموزش باید یوزر و پسورد مثلا یاهو را بدم ، به چه درد می خوره اینجا؟ مگر لازم هست؟ سپاس

حل شد. بخاطر همه چیز ممنونم بزرگوار. بعد از چندین روز ایمیل آگاهسازی رسید . نمیدونم چرا دیر کرد. باز سپاسگذارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری