arshia_najafi

ثبت نام برای کاربران ویژه(مهم)

13 پست در این موضوع

با سلام لطفا یه سری به این سایت بزنید http://www.faraboursian.com

و خواهشن مراحل ثبت نام این سایت رو پیگیری کنید کاربر رو بعد از وارد کردن اطلاعات به قسمت پرداخت ارجاع میده .که باید از یک لیست زمان و مبلغ حق عضویت در سایت رو انتخاب کنه و بر روی لینک پرداخت آنلاین کلیک کنه لطفا راهنمایی کنید چطور همچین سیستمی رو درست کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

با استفاده از کامپوننت rsmembership میتونید سیستم فروش اکانت مدت دار رو ایجاد کنید برای جوملا

یک راه دیگر هم هست .

یک کامپوننت کوچکی به همرا پلاگین پرداخت نوشته بشه . و اتصال بدی . تا پس از ثبت نام پرداخت انجام بشه . البته من هم با 4ria موافق هستم . ولی اگر بخوای سفارشی کنی باید راه کاری را که گفتم اجراء کنی

موفق پایدار

نیازی به نوشتن پلاگین اختصاصی نیست

پلاگین اتصال بانک های مختلف به rsmembership هست که میتونید از p30joomla بخرید که همون کار رو انجام میده

البته نسخه های رایگانشم هست و یا نال شده اما به لحاظ امنیت توصیه نمیشه چون پشتیبانی خوبی نداره و ....

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

از دید من منطقی نیست نوشتن افزونه برای این کار وقتی افزونه ایی با قدرت rsmembership هست دیگه چه نیاز به نوشتن داره . و هر چه قدر هم که افزونه نویس با قدرت عمل کنه در حد rsmembership نمی شه :37:

در مورد نوشتن کامپوننت و پلاگین اختصاصی باید به مهندس طالبی مراجعه کنید . چون فقط ایشون هستن که تو بحث اتصال به بانک ها تخصص کافی دارند . به مهندس پیام خصوصی بدهید .

موفق پایدار

از دید من منطقی نیست نوشتن افزونه برای این کار وقتی افزونه ایی با قدرت rsmembership هست دیگه چه نیاز به نوشتن داره . و هر چه قدر هم که افزونه نویس با قدرت عمل کنه در حد rsmembership نمی شه :37:

با نهایت احترامی که به شما دارم مجید جان، اما با نظر شما مخالف هستم

همیشه سفارشی سازی خیلی بهتر است .

دلیلش هم اینه طرف باید نزدیک 100 هزار تومان هزینه کنه تا بتونه یک کامپوننت خریداری کنه . تازه کامپوننت را فقط خریداری کرده .باید با دانش برنامه نویسی و گرافیک هم اشنایی داشته باشه تا این کامپوننت را بصورتی شیک و زیبا و بر اساس معیار های خودش با سیستم ست کنه .

در صورتی که نوشتن این کامپوننت و ماژول از نظر من هزینه کمتری دارد . و کاملا سفارشی برای فرم ثبت نام سفارش دهنده خواهد بود .

من خودم فروشنده rsmembership هستم . اما نواقصی داره نه این افزونه بلکه افزونه های دیگر هم همیشه باب میل نیستند هر کدام نواقص و کاستی هایی دارند .من روی گرافیک این کامپوننت و نواقصی که داره خیلی کار کردم . اما هنوزم نتونستم باب میل خودم درش بیارم . چون از اول سفارشی نبود بصورت عمومی و با دید کلی نوشته شده است

کامپوننت rsmembership به نظر من فرایند طولانی داره . و این فرایند طولانی بودنش یکم حوصله کاربر را سر میبره . اما نمونه ایی که مثال زده بودند خیلی شیک و ساده بود و فورا بعد پر کردن اطلاعات عملیات واریز انجام میشه .

موفق پایدار

درود

شما این کارو به راحتی با فرو ساز یم تونید انجام بدید بعد وصلش کنید به ماژول پرداخت

البته اگر کار خاصتی دیگه نمی خواید انجام بدید

یعنی فقط می خواید یک نفر ثبت نام کنه بعد فاکتور پرداخت کنه

درود

شما این کارو به راحتی با فرو ساز یم تونید انجام بدید بعد وصلش کنید به ماژول پرداخت

البته اگر کار خاصتی دیگه نمی خواید انجام بدید

یعنی فقط می خواید یک نفر ثبت نام کنه بعد فاکتور پرداخت کنه

سلام این روش هم خیلی عالی هست ولی باز هم یه مشکلی داره طرف می خواد که حق عضویت بفروشه .

آیا تغییر سطح دسترسی در فرم ساز امکان پذیر هست ؟

آیا ثبت نام که انجام شد و پول پرداخت شد اعتبار مدت دار به طرف بده ؟

کاربر arshia_najafi اگر می خواهی فقط سیستم ثبت نام متصل به پرداخت باشه من پیشنهاد میکنم که یک کامپوننت به همراه ماژول پرداخت برای شما بنویسند.

اما اگر می خواهی این سیستم بصورت فروش حق عضویت باشه . یعنی حق عضویت مدت دار یا اینکه می خواهی تعیین کنی که یکسری حق عضویت ها اجازه دانلود و دریافت فایل دارند . یا اینکه دوست داری به بعضی از کاربران تخفیف یا کوپن بدی . یا می خواهی تمدید اشتراک و همچنین یک سیستم کامل گزارش دهی و ارسال ایمیل در هر فرایند داشته باشی . نظر من هم با 4ria و مجید یکی هست از rsmembership استفاده کن .

موفق پایدار

سلام این روش هم خیلی عالی هست ولی باز هم یه مشکلی داره طرف می خواد که حق عضویت بفروشه .

آیا تغییر سطح دسترسی در فرم ساز امکان پذیر هست ؟

آیا ثبت نام که انجام شد و پول پرداخت شد اعتبار مدت دار به طرف بده ؟

کاربر arshia_najafi اگر می خواهی فقط سیستم ثبت نام متصل به پرداخت باشه من پیشنهاد میکنم که یک کامپوننت به همراه ماژول پرداخت برای شما بنویسند.

اما اگر می خواهی این سیستم بصورت فروش حق عضویت باشه . یعنی حق عضویت مدت دار یا اینکه می خواهی تعیین کنی که یکسری حق عضویت ها اجازه دانلود و دریافت فایل دارند . یا اینکه دوست داری به بعضی از کاربران تخفیف یا کوپن بدی . یا می خواهی تمدید اشتراک و همچنین یک سیستم کامل گزارش دهی و ارسال ایمیل در هر فرایند داشته باشی . نظر من هم با 4ria و مجید یکی هست از rsmembership استفاده کن .

موفق پایدار

می دونید من هم با مشکل این فرایند طولانی rs برخورد داشتم و الان دیگه اصلا کلا بی خیال rs شدم.

یک نظری دارم حالا که فکر می کنم می بینیم برنامه نویسی ان خیلی هم پیچیده نیست. می شه از خاصیت جوملا 2.5 و ایجاد سطح دسترسی های ان استفاده کرد و بعد از پرداخت کاربر فقط رکورد مربوط به user type کاربرمون را تغییر بدیم.:37:

ولی اگر بخواد این مدت دار بودن ، سطح دسترسی های مختلفی که rs داره ، کوپن .... را اعمال کرد خیلی هزینه بر و زمان بر هست و کسی که همچین چیزی بنوسی فقط یک افزونه برای شما نیست و می تونه به صورت تجاری هر نسخه را بفروشه:a2d3:

با تشکر از راهنمایی همه دوستان

محمد جان من میخوام کاربر ابتدا ثبت نام کنه .و اگر خواست عضو ویژه سایت بشه با انتخاب عضویت ویژه و وارد شدن با نام کاربری به قسمت انتخاب تعرفه ها بره و بعد از انتخاب یکی و کیلیک بر روی ادامه به بانک متصل بشه به همین راحتی .

خوب بهتر که شما از rsmembership استفاده کنید. چون با امکانات بیشتری هست و هزینه کمتر میشه. من اولش احساس کردم فقط می خواهید بابت ثبت نام هزینه دریافت کنید .و این هزینه فقط یک هزینه ثابت هست

در صورتی که شما می خواهید عضویت ها را سطح بندی کنی . و تعرفه های متغیر داری .و احتمالا امکانات بیشتر .

بهترین روش برای شما کامپوننت rsmembership هست .

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری